Prijava

lik postao instant cigan.sledeci nastup u medijima.jebem im mamu grobarsku,tudjman ih osnovao.RSK forever.ajmo knin

Kod vas bi odrecitovao Branka Miljkovica.
Ako pogreši u dikciji Dulo Vujoševic ga vata za gusu!
PEDAGOG!

ok ti je da lik laze da je uvek pobedjivao partizan?
ne znam da li je ono bombasevo tacno.da uzmemo da jeste.

ne bi lagao ko ciganin

Potpuno društveno neprihvatljivo, doduše samo u Šapcu... Od nekih 16000 cigana...

Bombi al iskreno i neostrašćeno sad koji je realan procenat grobara u Šapcu

ako ti bombas bude odgovarao iskreno i neostrasceno dobices odgovor u formi analize i zakljucak ce biti 100 posto.minimum

Bombi se ne miri sa istinom, a optužuje druge da lažu

znam par ljudi tamo sa severne tribine, samo njih u toj grupi ima oko 2000, koji su redovni, a ovako zvezdasa kao zvezdasa da navijaju ima recimo pola pola sa grobarima

mada msm da sabac ima mnogo manju bas navijacku grupu partizana u odnosu na delije tamo

teško je to reći, ne postoje recimo organizovane navijačke grupe koje prate već godinama, ja sam recimo dok sam bio mlađi imao ekipu od 7-10 ljudi i imali smo zastavu i sve, prilično redovni bili. Sad se ljudi razbežali po svetu, pa kad se skupe, recimo išlo se u Milano kolima petorica protiv Intera, išla je ekipa u Holandiju prošli put na Alkmar, ne sad ovaj zadnji.... šta znam, rekao bih pola pola, možda za nijansu više na grobarskoj strani, to mislim iz jednog razloga... recimo puna je Mačva i jedni i drugi kada gostuju, samo kad je Partizan bukvalno 80% je Šapčana, kad su musavi ima ono Bosna, Pocerina, sa strane više...

Bombi al iskreno i neostrašćeno sad koji je realan procenat grobara u Šapcu

to je taboo tema ne dirajte u to

A što su se ljudi razbežali po svetu kad žive u jednom Šapcu?

Pa šta to znači sad, ljudi ne odlaze iz Londona, Njujorka, Pariza? Zašto si glup

Šabac moj lepši od Pariza

Ne, nego sam mislio možda svaki Šapčanin mora da prođe to hodočašće, da raznese mudrosti po svetu

Interesantno mi je da Bombaš pljuje po jugu Srbije koji je po njemu leglo krezavosti jer znam po 20+ likova iz Vranja i Leskovca koji navijaju za Partizan. Ni jedan zvezdaš. Tek od Niša pa severno kreću i zvezdaši.

Da li je jug avant-garde ili krezav pitam se pitam?

jel ti to namerno nisi napisao cigani jer je u recenici i nis ili si samo politicki korektan ;)

Dzonimire netačno Vranje je 90% cigansko, bio sam u obe škole jedan od retkih grobara