Prijava

Haha, pa ne bi me cudilo. I to su fazon tipa pare koje su samo sebi odvojili, a zajednicke pare preko raznih milenijum timova i to, to je kao svi da trose

Uveli me ljudi u priču do tančina valjda su imali višak vremena
Braća su napravila sistem piramide koji jebeno ne može da propadne sad je već postao mašina i sam sebe održava
Nerealno

hehe za tri dana sve pukne

Pa jasno je to i ovako. Fazon beograd na vodi, uzme drzavnu zemlju za dzabe, dovode infrastrukturu za dzabe, finansira gradnju tek kad mu iskesiraju depozit za stanove, i valja kvadrat 3x skuplje nego sto jeste. Jos pripreti ovima sto imaju kesa da mora da kupe, i eto, gde ces bolje.

Prosecnoj srbendi kazes da arapin ulaze pare jer smo cenjeni u svetu, i njemu lepo.

I takvih milion kombinacija. Bukvalno u svim sferama biznisa su

da i ja tako mislim

bombas priznaj da si se smorio sto tirana nije pobedila

ne, zato sto sam znao da nece pobediti

ova zvezdina igra, to ne vredi kurtona bušna iz Stratimirovog čika boolje

Ucrvljao ti se spermljiv kurton iz bulje Stratimire, vadi to govno iz bulje dobićeš sepsu neku pa će stvarno da bude zbogom Vukajlijo

Gledam onog Stankovića i razmišljam - čovek osvojio LŠ, par puta skudeto, dao Nojeru gol sa pola terena, igrao sa ljudima kakvi su Zaneti, Milito, Snajder, Adriano, Vieri...I onda dodje da gleda ovu tugu...Dobro, razumem da se odnekle mora početi, izučiti zanat da bi se danas - sutra preuzela neka parma, livorno...Ali šta li čoveku prolazi kroz glavu dok sedi usred praznog albanskog stadiona i posmatra Tomanea i Gobeljića?

Ono kad igraš sa imenima poput Rekoba, Krespo, Zaneti, Almeida, Veron, Nedved i sad gledaš ovu TUGU od igrača

Borjanu spomenik za života, ajde Vučiću, oprostićemo ti takav gap.

Ovaj katai ko da nije jeo leba, vazda ne može da prebaci prvu stativu iz X puta

Kolko god da je terzin lik i da bleji sa tim svim glavicama u ljutice bogdana a i privatno, stankovic mi je gotivna glava, za razliku od onih arandjelovackih i crnogorskih kurcina miloja i bozovica.
da l je za ovaj posao ili ne, mislim da nema veze sa zivotom al koga boli kurac, zvezda srbija nikad jugoslavija

Jaooo, pa nemoj tako brutalno, Stokere. Ja razumem da si kivan i ogorčen na mene kao srednjoškolka koja se razočarala u ljubav pa se grebe zihernadlom po podlaktici, ali daj sve od sebe da moju dominaciju podneseš jednim pomirenjem i prihvatanjem svoje tužne sudbine, inače ću da ti se uselim u lobanju, pa će ti svaki put kad ta tvoja paćenica uzme da ti blajvi tvog odvratnog, zagnojenog pišolina, izbijati ovaj moj post pred očima i ostaće ti polumek, par puta tako i pedaliraće te zbog impotencije, a drugu ribu nećeš naći, i sa tom sadašnjom te je keva upoznala. Ili da platiš, jedino. Sportski pozdrav (iako smo na nesportskoj temi)
youtube.com/watch?v=pK6sJbqjCqI

Ne mešaj Seju u ovo, Sejo je kraljina
youtube.com/watch?v=s1hw-_enHvY

Kralj MC-jeva
youtube.com/watch?v=oA_fCYQ8Pdo

Ne može se reći da nismo pokušali. Čak su nam poslali i pojačanje iz drugih galaksija. Ali zvezda-sns-ceca sprega je pobedila

Bombi, moraš da shvatiš da snosiš najveću odgovornost, jer si tada odbijao da izručiš Sašu Popovića i kompletnu Grand produkciju Intergalaktičkoj Uniji... Priznaj sad da ti je turbofolk u genima, da otkidaš na zurlu i talambase, da voliš da zakitiš trubača sa 200 din, da si bio spreman da pogineš za Sala Popovića i da si predlagao da službeni državni pozdrav bude "Za slavu i spas Granda" a otpozdrav "Za slavu i spas", mislim realno prost si čovek, da ne kažem seljak, vidim da te privlače balkanštine, niko normalan ne bi otišao u Azerbejan... Umesto što se lažno predstavljaš kao rokenrola. Ima taj Grand i par dobrih pevača, šta reći za ovo kultno remek-delo
youtube.com/watch?v=rSiakw3IG1s