Prijava

Za sad je prvi izbor

Ciganin sam to ne menja stvari
Ciganin je bio i moj stari

Rođen pod sretnom zvezdom

Ciganin me napravio ćale
Idemo zvezda ale ale ale

Treba mi pomoć, drugaru ,vatrenom zvezdašu, se rađa prvi sin, jedan od poklona je benkica, sad treba odštampati na njoj logo zvezde i neki slogan, guglah al slabo šta izlazi. Dajte neke novije slogane, neki dobar druh iz pesme, treba to da ukomponijem da porukom nekom

Nek je sa srecom. Obzirom na navijacki bekgraund, kapiram da bi motika, cd Ipceta Konjevica Jasara i dozivotni vaucer za skembice bili odgovarajuci dodatni asesoar.

Eh da mu je makar ćale grobar pa da mu asesoar budu Rahmanjinov List Bah i automatsko članstvo u SANU, šta ti je život.

Proklet da si živote, bušni kurtonu. A moglo dete biti reditelj, baletan ili općenito velikan. Ovako je osuđen na Thilmo-level poslove.

U pravu je bombas ovo je fatalno

Bergase popuši mi kurac tvrd majku ti jebem raspalu u poslu raspalom grobu

A bombaš može da ga podućka, ti kad završiš, krv vam jebem i zvezdu i sve

U lobanju gnjilu

Tipa

Bergase majka te kroz cediljku za čaj iz goveđe balege skupljala

Dosao deckic da pita sta drugu da istampa za njegovo dete pa vidi sa ostalim drugovima mamu ti jebem ja ne verujem ne zna sta ce od dosade magare gori je od tilma ejdusa i jove i ajde sto je glup i sto stampa detetu tek rodjenom majici sa navijackim motivima nego jos vredja umesto da se pokrije usima ambiciozno drsko nema sta

pa fino uradi šta čovek zahteva, bergiša, pa će onda valjda prestati.

Bergase, majku zovi pare da joj vratim posao pošten da joj nađem zdravstveno da ima bar, kad vidim šta joj je iz pičke izašlo žao mi je svega onoga što je ulazilo