Prijava

Na teškom si copiumu ako misliš da bilo koji od dva mafijaška zmijarnika titovih blizanaca ima za cilj bilo šta osim ostvarivanja profita svojim vlasnicima i članovima uprave, kamoli neki uspeh u evropskim takmičenjima, formiranje jakog sastava dovođenjem kvalitetnih igrača ili dobre rezultate.

ofc, sad ce vrv prodati opet nekog mladog igraca brze bolje, npr Erakovica i onda ce dobar deo terza mag staviti u dzep a od ostatka ce kupiti opet nego stranca invalida

alo ljudi napadaju Piksija, treba zapaliti i stadio i sve oko njega povraca mi se od ekipa koje sedi tamo u lozi sve govnar do govnara

ofc, sad ce vrv prodati opet nekog mladog igraca brze bolje, npr Erakovica i onda ce dobar deo terza mag staviti u dzep a od ostatka ce kupiti opet nego stranca invalida

alo ljudi napadaju Piksija, treba zapaliti i stadio i sve oko njega povraca mi se od ekipa koje sedi tamo u lozi sve govnar do govnara

ofc vrv npr alo

intersleng must be

if ofc && vrv {
return regularSleng
} else if avg hot && vds max && zst && true {
return intersleng
} else {
return normalPeopleLanguage
}

је л зна неко дал су се спустили на колена наши играчи на почетку текме тај почетак ми је промакао

Naravno, pa nisu valjda seljoberi neki istočnoevropski sa pola tima iz afričkog kupa nacija

е хвала на информацији стрелоче акое то он на аватару
нека су изгубили онда и заслужујемо штета што није било 5 0 за рангерс

ERTEES JEDAN, SIROKO

Jedan sasvim obican derbi

у катаија ушао дух роналда зубе код другог гола а у иванића дух маруна чамака
какав идиотски шут у оној шанси сервиро му на тацни од шута преко гола боже сачувај

inb4 Katayi ide u katar na svecko

horor sezona, nije kao da nisam ocekivao ovo

Treba mi pomoć, drugaru ,vatrenom zvezdašu, se rađa prvi sin, jedan od poklona je benkica, sad treba odštampati na njoj logo zvezde i neki slogan, guglah al slabo šta izlazi. Dajte neke novije slogane, neki dobar druh iz pesme, treba to da ukomponijem da porukom nekom

Ili sa grafita neki slogan, pojma nemam

jebemo karamo grobarima kite usta stavljamo, Indija, Pakistan svima nama puši kurac partizan

Hahaha, Sokodzove, nije te bilo neko vreme, rekao bih

Jebem vas usta, drugar ćale postaje ne mogu ništa da nađem, jebite me posle sam ću se naguziti