Prijava

Znas li koliko visoko on igra i koliko pomaze kataiju i ivanicu on je bekovski plejmejker

Pa super je to protiv Ivanjice i Napretka i Surdulice ali ne može tako bandoglavski da se igra protiv evropskih timova. Doduše i može s obzirom na to koliko ga kvalitetno pokrivaju Sanogo i Dragović ali ipak, držite ga dalje od reprezentacije samo, tamo ima barem trojica koji su troduplo bolji od njega na toj poziciji.

https://vukajlija.com/forum/teme/30739-fk-crvena-zvezda?strana=1489#post_4116468
Hajlajts snimak od fkcz ko je gledao je napravljen lose odmah sa centra je jedan nas primio loptu blizu 16erca i bio oboren na samoj ivici i odmah posle toga je prikazan penal a isecen je deo izmedju tj slobodnjak
Slobodnjak je u tom prvom minutu sa 16m sutirao katai i lopta se odbila o ruku jednog gostujuceg igraca da bi zatim stigla do Bukarija koji daje gol u istom momentu kad je sudija svirao penal, srecom katai je pogodio, u svakom slucaju sve je bilo regularno ja sam kasnio pa nisam video gol ali sudjenje sve nakon toga korektno sto sam video, cak je bilo situacija i da je mogao u nasu korist da sudi a nije pozitivno sam se iznenadio
Odlican fudbal da je boze svaka ovako sudjena i odigrana pravi fudbal bio

Rodić, Komljenović za sirotinju.

Hvala na objasnjenju autore Bergas

Dobar je Rodic, pa za Gobelju i Picinija je Alexander Arnold licno o cemu pricamo, u napadu ogranicen ali pozadi, za nase uslove, dobar

I meni zaboli zeludac kad ga vidim onako grbavog ali onda se setim da postoji Gobelja na drugoj strani i samo kazem life is good

ево кад смо отворили тему бекова овај Пићини раскинуо уговор, начи једна реч ГОБЕЉИЋ.
колика је квота на то да мркела мита неће довести десног бека?!
Елем, ови дресови нови мало вуку на леђеу 2012 ко се сећа знаћ ко не нека погледа рецимо бордо цзв исечке.

Srecan odlazak Picinija svima koji slave

Za ovo “da pogledamo isecke bordo czv” lako moze krv da padne

звезда бордо ближи се десет година мора се припремимо за то...
дрес иначе да прокоментаришем некако није ми лош ал она рупетина код газпрома баш га квари, некако ми је то просек са тим дизајном ни леп ни ружан

Mogu se pripremam ceo vek opet cu biti max nespreman za to :/

Крила мали милион, али зато по један леви и десни бек, баш обећавајуће....

Posle Pesica vraca se i Milunovic, znaci Erakovica prodaju vec koliko sutra.

E Picini ispao faca na kraju, lepo, jedna tuzba manje

Do kad traje rok najebasmo
Goruci je i centarfor bilo bi ok da dodje pesic dobar je on igrac
Pavkov i gobeljic su van klase totalno
Erakovic moze da igra desnog beka ali ako on ode mi imamo samo gobelju a to je nesto najgore sto moze da se desi ako ne dovedu makar nekog idiota iz domace lige treba ih proterati
Erakovic poceo protiv radnickog ako se ne varam kao stoper posle 15 minuta presao desno da pokriva obe pozicije a gobelja je trcao cisto da se popuni igraliste
Ako ne dodje desni bek treba minirati stadion

Evo Alveš i Marselo su bez kluba valjda, sledeće godine nek vataju Belerina i Azpilikuetu

Evo Alveš i Marselo su bez kluba valjda, sledeće godine nek vataju Belerina i Azpilikuetu

Jes pa da spoljni dug Srbije naraste još 20 posto

Posle Pesica vraca se i Milunovic, znaci Erakovica prodaju vec koliko sutra.

како се до јаја појачавамо вртимо исте играче већ 5 година купи па враћај пошто озбиљна скаутинг служба домаћа не постооји

Dobra tekma s Radničkim :))))

Anonimni programer iz Svice premirao radnicki Nishe samo da odoli avangardi

Koja je fora da nema nekih bekova u Srbiji za zvezdu znaci tolika je kvalitativna distanca? Sutra moze da se sjebe gobelja pa nemamo ni njega. Dajte bekove. Majku mu jebem svaki pola sata iskoci vest da dolazi napadac a za bekove nista jel oni planiraju ista, koji kurac? Imamo li mi ikoga sem ove dvojice. Napisacu po telu dajte bekove govna i ulecem na teren ko od majke rodjen mozda bude nekog uticaja.