Prijava

какво злато од дресова уххх ово је нека нова гарнитура

Dao vam go lik sa Haitija CIGANJEEEEEEE

нека нека дај боже диспаднемо нећу гледам ЛШ и лоше текме протиив ових буржује дај ЛЕ!

Što je najcrnje nisu ništa manje kvalitetni, ali su pogubljeni nekako. Biće ok rezultat.

какав гол човече као на тренингу ла га ноооооооооооооооооо

Lep fudbal sve u svemu, ima grešaka ali stvarno dobro izgleda. Nisam video ovakav fudbal od zvezde i paće zadnjih 15 godina.

дојаја ово правило на укупан резултат хехе

3:2, pola tima izašlo. Odlično, da vidimo od čega su i čemu da se nadaju.

Ne postoji nepredvidljiviji susret od svakog zvezdinog u velikim takmicenjima.

Uzet ce danas Real Madrid sutra će izgubiti od Busoga Uniteda fazon

Brt nema makabi šanse nikakve u Beogradu. Ne zato što su loši, naprotiv, nego im je mentalitet 0 bodova. Ljudi se na svom terenu brane od zvezde 15 minuta, čak i golman leže na travu - umesto da su dali još gol-dva i završili priču. Poješće ih atmosfera tamo. Sve u svemu dobra zvezda, lep fudbal + nije bilo Gobelje da završi nekome karijeru.

Trudila se Zvezda koliko je mogla ali nije bilo dovoljno. Ono sto me zabrinjava sto je Makabi igrao sa pola snage. Plasim se petarde Makabija u Beogradu iskren da budem.

Bomby šta misliš ti o ovom?

какво злато од дресова уххх ово је нека нова гарнитура

ko im sponzor ovo, prvi put vidim. yumco vranje?

Ide Zvezda dalje jbg
Moglo je samo manje stresno

Dobro ipak vam je presudio Tjaronn Chery, moja legenda kad sam vodio Groningen na menager, kolach vam je spremljen

ide kurac, mora pobedi 2+ kuci od tima od kog izgubili upravo, a (nisam gledao, vidim komentare) nisu bili bolji od njih pa da kazes kao jebi ga. ima tipa 25% sanse da prodje u ls