Prijava

stadion jedne nove avangarde.

Ovo je suvo zlato druže.

vlajkica
verovatno jeste

Definitivno nije i kraj priče.

Definitivno nije i kraj priče.

Nisam te putao za humor druže, edukuj se malo umesto što ovde džedžiš kao nekakva kokoška po ceo dan.

JNA osnovala Partizan, dala ime u čast jugoslavenskih partizana, ima crvenu zvezdu u sredini amblema, do '55. na tom istom amblemu pisalo "JUGOSLOVENSKA ARMIJA" i da ne nabrajam dalje. Mora da se "Partizan" odnosi na neke tamo hrabre srbske ratnike iz nekog tamo veka.

Nisam te putao za humor druže

Tebe isto niko nije pitao da prosipaš deretićevske teorije o poreklu reči kad si glup, bolje nemoj jbg.

ali najjače kako je digo čovek nos i neće zbog nekog razloga da prizna.

Ajde pali tamo, edukuj se i kraj priče. Kud se uopšte i upuštam u diskusije sa tobom.

Edukuj mi ovog mog dole malo

Gori si od ovog momka što se prima na partizan, kakvih gluposti sam ovde pročitao ne mogu ni sebi ni njemu da se načudim. Možda se malo unormali kad predje dvaespetu doduše.

Edukuj mi ovog mog dole malo

Zaboravio si g da staviš na kraj debilko.

Ajde edukuj ga, neće sam da se edukuje, edukuj mi ga malo

Ja misleo neko napravio dupli vlajkica, no istina beše mnogo gora

jel ti ovo dupli nalog smokljo? ili si ti vlajkicov ustvari po vremenu registracije.

smoklja dupli nalog, nasao orginalni nalog svoj, i krenuo da se svadja sa sobom. tako ovo izgleda.

Sad sam malo pročešljao forum, svaki komentar o tebi dečko je suvišan. Ne ti celte tebe pamtim od ranije, kul si momak bio, mada moderator.

Čekaj el će ga edukuješ ili nećeš, taman se uzbudio mališan

jeeeej konačno novi beef

jebene satnaske komunjare crvenozvezdasi pentagramasi