Prijava

nemoj da me zove naslavu neki ciganj

Grobarske su majke sve kurve sa štajge.

jebene satnaske komunjare crvenozvezdasi pentagramasi

kako li ti miris u glavi poboznost i ovo fanaticno idolopoklonstvo partizanu, iako sebi ne bi trebao da pravis idola niti kakva lika, niti bi trebao da im se klanjas i sluzis im. a ti sve to radis partizanu.

i to je jedno od osnovnih pravila: nemoj se klanjati dugoj religiji vec samo ovoj. na zalost tad nisu znali za partizan (ili jesu???) da navedu eksplicitno, ali veliki je greh obozavati bilo sta osim ono sto ti receno u crkvi da obozavas, jer tako mozes da odes iz crkve, a to je smrtni greh.

plus znas da je jedna od osnova hriscanstva, voli svog komsiju kao sebe, a ti devinitvno mrzis ljude, da ne kazem komsije, sudis im ne po veri, ne po zasluzi, nego po navijanju, a to je poprilicno gresno da ti kazem.

ovi bezboznici pagani ovde su veci hriscani od tebe bombas, dzaba ti palis svecu na crveno slovo, kad ti dusa gresna.

I ovo što je momak napisao je sasvim tačno. Vidi sine - kao čovek koji je malo stariji od tebe, i ima malo više životnog iskustva, nemoj toliko da se ložiš na fudbal, nema smisla. Pogotovo na naš fudbal, vidiš šta se sve dogadja. Fudbal je slika države i društva, beda i sramota. Ne treba u tome da ti prolaze život i vreme, poznavao sam neke ljude koji su bili baš zagriženi, i sam sam ranije umeo da odem na stadion. Sve je to gubljenje vremena, treba da usmeriš svoje resurse na nešto pametno, da radiš nešto korisno i smisleno u životu, a ne ko je kojih boja i ko je osnovao koji klub. Mislim nije da ti ja sad držim neka predavanja, shvatićeš jednom i sam, ali govorim iz najbolje namere. Napunićeš 25-26 godina i, kao svaki normalan čovek, videćeš da je sve to bio kretenizam i loženje za klince. Svako dobro.

kolko god se smoklja mazao jarcevom krvi dok igra uz vatru na pun mesec, posto javno prica da je bezboznik, to je manji greh od tvoje mrznje

Ovo je fazon poricanje kao sadašnja devojka nije spavala sa bivšim s kojim je bila dve godine, nije sigurno, nije mu ni pušila, pitanje je i da l su se ljubili

vlajkica
I ovo što je momak napisao je sasvim tačno. Vidi sine - kao čovek koji je malo stariji od tebe, i ima malo više životnog iskustva, nemoj toliko da se ložiš na fudbal, nema smisla. Pogotovo na naš fudbal, vidiš šta se sve dogadja. Fudbal je slika države i društva, beda i sramota. Ne treba u tome da ti prolaze život i vreme, poznavao sam neke ljude koji su bili baš zagriženi, i sam sam ranije umeo da odem na stadion. Sve je to gubljenje vremena, treba da usmeriš svoje resurse na nešto pametno, da radiš nešto korisno i smisleno u životu, a ne ko je kojih boja i ko je osnovao koji klub. Mislim nije da ti ja sad držim neka predavanja, shvatićeš jednom i sam, ali govorim iz najbolje namere. Napunićeš 25-26 godina i, kao svaki normalan čovek, videćeš da je sve to bio kretenizam i loženje za klince. Svako dobro.

ako se meni obracate gospodine ja imam 17 godina i hvala vam na savetima. Delujete kao iskusan covek sa dosta zivotnog iskustva.

Inace zavrsavam gimnaziju i zelim da budem pedagog pa ce me verovatno studije okupirati hehehe ... svako dobro i hvala vam na prijateljskim savetima

Hteo sam jos nesto da vas pitam ako mi dozvolite

Da, mentalno vaistinu imas 17 godina

Drago mi je da si priznao i da si ujedno prestao i sam sebe da lazes

A s druge strane brda moralne i intelektualne gromade: Milorad Dodik, Dačić, Toma Diploma, Ljajić, Ružić, Rada Manojlović, Lazar Ristovski, Bosiljčić, Amidžić, Strajnić...
U principu, vrlo sličan spisak... Zvezdin je duži zato što ima više navijača globalno, pa ima i više pacijenata.
Ali, Blizanci su Blizanci, ne mogu baš mnogo da se razlikuju...

Bulgakov poentirao, može lock

ne može lok, gde bi se drugo raspravljao partizan?