Prijava

Celt ti kao pokvarena ploca ili ja imam visestruki serijski dezavu ako takav fenomen postoji
Zvezda partizan rivalstvo je najnormalnija stvar mislim ja licno navijam za nas fudbal koji ne zavisi samo od rezultata u evropi ali razumem prepucavanja a vise mi smeta kad se omalovazavaju sportisti u globalu e to je nas pravi mentalitet niko ne valja i uvek se ocekuje da svi ginu za grb i ako osvoje drugo mesto to je nula samo zlato i pehari a sto svi ti rade preko kurca svoj posao i ne osvajaju nikakve medalje nego piju vikendom kao svoj najveci uspeh to nema veze. Ne moze tri recenice da sastavi ne moze dete da vaspita ne moze da okreci kucu da opere i usisa auto ali zna sta mora jokic da uradi ili djokovic koji zive 24 sata onako kako moraju sa ciljem da naprave nesto od svog zivota i za svoju okolinu. Ko uvede novcane kazne za takve antisrpske izjave od mene ima glas na izborima moze da bude i lopov kao i svi ostali nije problem.

K A T A I I I I
A
T
A
I
I
I
I

Zvezda je istrosena raga
I bajern i barselona i liverpul imaju lose sezone sto da nema zvezda. Doslo je do zasicenja, pojedinci u grobu, stil dejana stankovica se istrosio, rodic-ivanic-katai vise nema, nije ni on kriv takva je sezona nije niko vidovit pa da zna ko ce kako igrati.
Zvezda ima neku perspektivu sa MM, zvezdasi treba da shvate da je sezona zavrsena protiv makabija i da je bitna ona sledeca. Potrebna je rekonstrukcija tima koja je delimicno izvrsena.
Imamo mitrovica i bukarija po krilima koji mogu jos bolje sledece sezone. Propao edmund ado, sanogo ide, srnic je smecar i to je ta pozicija, ako ne proradi krsticic, koja je najkljucnija. Potpisao je predugovor za prolece vec neki iz nase lige desni bek i navodno dolazi jos jedan. Levo imas azarovija reprezentativca gruzije koji ne pokazuje trenutno nikakav kvalitet ali je tu. Rodic je gotov, Borjan verovatno brani za Kanadu jer je druga opcija kelner, Dragovic je u zalasku karijere itd itd. Kanga igrac sezone za sad, Ivanic je klasa za nase uslove. Veceras Katai bio isto dobar ali on je igrac koji je zavrsio karijeru. Na njegovoj poziciji pored mitrovica moze i mustafa.
Imas novog trenera, kadrovske probleme(desni bek) i urusenu ekipu posle makabija i naravno da nije realno da u ovakvoj grupi budes prvi. Srnic napravi penal gde si igrao dobro i monako uzme 3 boda a ti nula. Da je zvezda dobila prvo kolo sad bi monako imao 7 bodova a mi 9. Glupa analogija ali je tako. U trabzonu si igrao nikako ali je trabzon i jaka ekipa. Posle pobede na marakani opet primas glupe golove i pobedjujes sam sebe u madjarskoj jer imas retarde bekove i stavljas tacku.
Ukratko odigrao si korektnu sezonu, a s obzirom ko si ti a ko su ti protivnici, i s obzirom da treci put ispadas kao majmun iz plejofa LŠ odigrao si ti fenomenalno.
Imas najgluplje navijace koji izvizdavaju igraca koji je doneo toliko toga ekipi (Katai) a zatim mu aplaudiraju i skandiraju Gobeljino ime za par dana. Teraju vladana vracaju vladana teraju dejana vracaju dejana. Bez obzira na okolnosti oce 6 pobeda u LE sa minimalno 2 razlike u svakoj utakmici. Dakle ti radis pod velikim pritiskom i u atmosferi teze sizofrenije. Tako da je svaki uspeh zvezde jedno malo cudo za sebe. Isto tako i partizana koji je u jos goroj poziciji. Svaka cast svima koji su doprineli ovim uspesima naseg fudbala. Jos samo da bude van terena sve kako treba i da se ulozi u druge klubove i za nekih 100 godina bicemo u rangu belgije.

PUSI GA ZVEZDANAAA
PROLECE JE TRECEG U NOVEMBRU

MRS U PICKU MATERINU

AVANTGARDE!

Autor kirk je novi dusan1001 govno, change my mind

NIKAKO NIJE DOBRO!

Falio si nam Skauz munjo, neki dan htjedoh da pitam gdje je Skauz nema ga mjesec

Tnx brt <3

Ma nisam bio za u ljude, nervozan ko ker, navuko koronu, kad se nisam vakcinisao majmun

не гледајте дербу

најдобронамернији савјет

Citam komentare ala pljuju ShiljoA haha ovo su gledali samo najhrabriji

незз нек иде небитно

Ode u arabiju za 100 000 000 po sezoni.
Ugovor dve god.

Barak Bakar dovodi Late Lata

Živimo u simulaciji i neko nas zajebava, nema druge