Zaboravljeni crtaći

  1. Ја га обожавам! Лик ждере мачке са седам желудаца! Мора да су били јебено надувани кд су га смишљали олололо

    LJOLJ

  2. U ŠUMARKU SKRIVENOM MEDVJEDA JE MALI DOM, ONI ČAK I LETE - POGLEDAJTE! NEKI LJUDI OKRUTNI, OPASNI KO ZMAJ, SLISTILI BI TAJ PRAVI MALI RAJ! NO, NEĆE, NEĆE BOGME MOĆ JER MALI MEĐEDI ĆE DOĆ, KO JEDAN BORIĆE SE TRI I ŠUMU SPALITI...

  3. A sjećate li se Stripija i onog bolesnog smijeha? hihihihhihih-hahahahaha-STRRRRRRIPI-hihihiihihahahahhaa....

  4. U ŠUMARKU SKRIVENOM MEDVJEDA JE MALI DOM, ONI ČAK I LETE - POGLEDAJTE! NEKI LJUDI OKRUTNI, OPASNI KO ZMAJ, SLISTILI BI TAJ PRAVI MALI RAJ! NO, NEĆE, NEĆE BOGME MOĆ JER MALI MEĐEDI ĆE DOĆ, KO JEDAN BORIĆE SE TRI I ŠUMU SPALITI...

    Skočko to je gej crtać, ja ga nikad nisam gledao. To ni devojčice ne gledaju...

  5. Gej su mece dobrići, leteći međedi jebu.

    A Snupi i Čarli Braun?

  6. Vitez Koja i Mlata.... Bananamen... Pink Panter.

    Jebote, al me krenulo.

  7. Ko još normalan gleda leteće međede, pored pravih živih međeda u Krajini?

  8. Kad smo već kod gej crtaća, jel se seća neko Starle i Nebeskih jahača?
    A iznogud na BK, e to je bio dobar crtać...

  9. jel se seća neko Starle i Nebeskih jahača?

    Al imale su sise za medalju.

  10. Al imale su sise za medalju.

    Bogme jesu, ko ih nacrta ruka mu se pozlatila...

  11. A nepravda je da neko ne postavi klip Kalimera...

  12. Leteći medvedići imaju najbolju uvodnu špicu u Mlečnom putu (piči neka pesma za koju i danas smatram da je cool). Onda ona kokoška - Koki, Koko, kako li već.
    A na mrtvom kanalu D je pre par godina išao jedan trolovski, ziljavi, bolesni (dopisaću još ako se setim) animirani kviz "Zig i Zag", koji me dovodio do granice ludila (one gornje granice). Nigde ne mogu da ga nađen na Jutjubu, pa ako neko zna nek' mi javi, da ga bar pošteno ishejtujem.

  13. Jedan od najjačih
    http://www.youtube.com/watch?v=4rlNcEGoc-w&feature=related
    Sad sam se setio jednog crtaća koji sam gledao kao klinac na cartoon network-u, kao likovi iz desetak crtaća se trkaju, tu su bili Yogi Bear, Flinstonsi, Džetsonovi, Porodica Adams itd., i svako od njih je imao specijalno vozilo, i tokom cele trke su jedni druge sabotirali, a najgori su bili ono kuče što su ga kod nas zvali Dragoljupče, i još jedan lik sa nekim ljubičastim autom, oni su se trkali zajedno, i na svakoj trci bili prvi do pred kraj, i svaku trku su gubili i završavali zadnji jer ih je uvek neki maler zadešavao. Ako neko zna kako se crtani zove bio bih mu neizmerno zahvalan da mi kaže, jer crtani je nenormalno dobar!

  14. Ajoj, kako sam obožavao ovaj crtani i kako sam saosećao sa psom! Hahahahaha!!!

  15. Djole prolece.
    Ili ona epizoda Duska Dugouska u avionu, sa onim malim zlotvorom gremlinom! Joooj, to mi je taaakoo tuzno!
    I volela sam gej mece dobrice!

  16. Ma međedi su zakon!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.