Prijava

Ne valjaš ako si komunjara, nisi kul ako si četnik (usput i izdajnik), a nedićevce da i ne pominjem (sluge okupatora). Pa, dobro, teleportujmo se malo u 41. godinu i...
(Ovo sam postavio iznerviran kojekakvim intelektualcima koji pljuju one druge, one koji podržavaju one treće i sl.) Pa ne bi valjda svi (kao LJuba Moljac ''sedeli u podrumu i mrzeli Nemce'' tokom ratnih godina)

ne znam de i s kim bi bio al znam da bi pio

Ja bi četrsprve izbjega' za Njemačku, tamo se tad dobro živjelo.

Ja bih '41 bila silovana,bijena,mucena i na kraju streljana.Ili bih se kurvala sa Nemcima i na kraju bi me neki ljubomorni seksualno opsednuti gestapovac ubio i bacio u jarak.
Hvala bogu sto zivim u ovom veku.:D

(Обрисано)
----------

Ja bih 41' ,marta meseca sedeo na svojoj terasi sa zenom, ispijao kafu i gledao glup narod kako uzvikuje "Bolje rat nego pakt! Bolje grob nego rob!"

Ma,bolje je ni rat ni pakt...

Ја би био у логору, проверено

Ja sam na ovaj sajt doša' da tražim humor, a jedino sam naša' umor.

U partizanima previjala ranjenike.

Деда би ме вероватно врбовао да кренем с њим у брда с партизанима, а вероватно бих и кренуо, пошто су ми једина алтернатива четници, које органски не готивим. Онда бих му се придружио на неким задацима, пошто је био хитмен. Ипак, умро бих после пар месеци од депресије, јер нема тоалет папира.

Ja znam šta bi jedan radio s ovoga sajta četrsprve. Taj bi drka' na Hitlera u šorc naslonjenoga na drvo. Listopadno drvo.

Crni Mešja, hahahhahahahahaa....
Ja bih dizala moral partizanima. Amputirala bi im noge, zašivala rane, spremala im da jedu i tako...

Обрисах спем са теме. Следећи пут кад видим онако нешто, лично ћу санкционисати.
Ајде сад, мир, мир, мир, нико није крив, ава, ава, ава, нико није крава, па тастатуру у руке и латите се дефинисања, а не пљувачине. :)

A narocito bih im amputirao noge :)

Ja bih otisao u Nemacku ubio Hitlera zamenio bi ga, skupio radne Nemce i poceo da masovno pravim lepo nemacko pivo u ogromnim kolicinama i izvozio bi ga svuda u svetu prodavo bi ga naravno skoro besplatno dok svi ne svetu ne postanu alkosi.
Dok jednog dana sasvim iznenada ne zavrnem dotok piva celom svetu i postavim ultimatum: Ako hocete pivo morate da potpisete kapitulaciju!
I oni naravno pristanu na moj lukavi ultimatum i ja osvojim ceo svet i tako zivim kao kralj ispijauci lepo hladno Nemacko pivo dok ne crknem od ciroze jetre!

Jao,ludi,a sta ces sa onima koji piju samo zestoko.:D

Vidi molim te... Niko neće u četnike!?
E pa ja bi iš'o, makar za inat!!! Oni nisu pili pivo, već rakiju, tako da je i Anģel dobrodošla...
Šalu na stranu, vidim sebe kao dobrostojećeg srpskog domaćina, koji tokom rata otkupljuje i spašava narod od Nemaca, čuva Jevreje u podrumu, deli sirotinji lebac, podmićuje Nemce, da nebi otimali narodu žito i stoku, silovali decu i palili kuće...
A posle rata ga streljaju zato što je buržuj i kolabaracionista... :)

Računam, i sad sam, a verovatno bi i onda bio - jebena strana...

Ako je tako medicus,onda bih ja 41 bila sa tobom.Treba mi dobrostojeci domacin.:D

One koji ne vole pivo bih istrebio jer su niza rasa!

Anģele, anģele... Nije ti dobra ideja... nemo'š zamislit kroz kakav bi pakao prošla, kad me komunisti streljaju!
Zar si spremna na taj horor, samo zbog 3-4 godine samnom!? ;)

Psihijatre... U odnosu na nas, prave lekre, vi psihijatri ste niža rasa...
:D šalu na stranu, nemačka piva su neuporediva sa češkim!!! I to nije moje mišljenje... Tako da... Jebeš ga...