Prijava

Evo, ja sam kad sam bio mali probao Taš. Umal nisam umro. Da cujem vas.

Pokvareno čokoladno mleko, zavrnuo par gutljaja a onda peglao pola dana.

Ja se ne secam bas, posto sam imao mozda 3 ili 4 godine, da li sam peglao, ali ukus cu da pamtim ceo zivot.

Niksicko tamno je mozda na 3-4. mestu kod mene. Drugo je definitivno sok od tikve. Domaci. Babin.

ИЗДАЈИЦЕ СВЕГА СРПСКОГА, НИКШИЋКО ЈЕ ДОБРО КО МЛИЈЕКО ИЗ СИСЕ!

Неко говно Лимунћино. Као лимунада са алкохолом. У року од одма повратио све што сам пој'о и попио прије тога.

Parfem. Za opkladu. Kasnije tog dana sam smrkao biber i so. Boli me kurac, imao sam kesa za pljuge i dva vopsa.

+miliJon!!!!!

Samo? :)

Inace najodvratnija stvar, za sada, verovatno dizel, bez zajebavanja, pretakao sam gorivo u kamion i povukao k'o idiot.

razblaženi deterdzent za sudove, bog te jebo kako se od toga usta skupljaju...

Ti si pio razblazen, ja direktno iz boce.

Неко говно Лимунћино. Као лимунада са алкохолом. У року од одма повратио све што сам пој'о и попио прије тога.

Sad ima neki jelen sa limunom. Nisam probo, kazu ljudi valja. Probo sam pre tuborg sa limunom i ima ukus kao da si sipao alkohol u caj sa limunom. Odvratno.

Kasnije tog dana sam smrkao biber i so.

I ja sam smrkao biber. Znas onaj osecaj kad ti se kija, a ne mozes. I ja uzmem biber(video u crtacima kad udahnes malo bibera kines) i umal nisam umro. Jebem ti kakav osecaj...

смућкао сам и цепио на неком рођусу,полу из опкладе,полу из кретенизма,у недостатку кока коле, винјак-фери за судове...али сам пеглао тек сутра,Бога питај што...:-)

Nema ništa odvratnije od đusa nakon pranja zuba.

Разређивач ми је прснуо у око, али то се не рачуна. А иначе најодвратније што сам пио је било вруће Лав пиво. Било је јако бљутаво, а после ме цепао стомак. Поред тога пио сам и домаћи јогурт, који исто није имао леп укус.

Nema ništa odvratnije od đusa nakon pranja zuba

Добро, ај није Никшићко најгоре, морао сам једном да попијем инфузију, то је било горе чак и од Никшићког у конзерви.

Onaj visokoprocentni alkohol cime se masira. Bila sam mnogo mala, bunovna od visoke temperature, mislila voda i op. Kevu hteo doktor da bije.

Neke zajebane rakije...sećam se da sam leta Gospodnjeg 2004.e pio nenormalno zagrejanu rakiju u busu za Grčku...bljak!

Ja bi ovde dodao grejpfrut, iako mislim na sirovi, ne na sok (ako uopšte takvo govno postoji). To ima tek gomnjiv ukus.

Tuborg je isto na visini zadatka i voćni jogurti.

Jednom sampon par gutljaja, jbg mislio da je sok, bio sam mali.

slanu kafu. i to ne srk nego sam ko za inat pustio malo da se oladi pa povuko...

Iskreno srknuo sam jednom svoje seme, čisto iz radoznalosti i nije bilo baš prijatnog ukusa, može se reći da je bilo nešto najodvratnije što sam probao u životu.