Prijava

Miks ledenog čaja, mlijeka, jogurta, rakije, tekile,piva, jegera, crnog i bijelog vina. Posle dobre cuge, pijani jaran pokupio sva pića iz kuće i sasuo u lavor. Posle svi u krug pili.
Umalo nisam umro.

pijani jaran pokupio sva pića iz kuće i sasuo u lavor

Е тај фазон. То је најгоре.

pre mesec dana uzo da iscedim pomorandžu da popijem. i sad iscedio ja ali ono ni pola čaše nema. mrzelo me da cedim drugu pomorandžu i sasuo kokakolu da napunim čašu. probam - do jaja sviđa mi se. reo aj da stavim još nešto, otvorim neku fioku i nađem neku bočicu baš malu, ono aroma ruma ili tako nešto. a to sranje se stavlja u torte i kolače ali malo baš tipa 2-3 kapi. sunem ti ja pola one bočice da dodam aromu soku i uništim sok smorio se ali sam popio. posle mi se vrtelo u glavi par dana zbog arome ruma

Кад сам био мали, била нека одрвратна ракија у флаши од спрајта. Попио пар гутљаја док нисам сконтао, два дана ми језик био под анестезијом. Од тад мрзим ракију.

skoro sam olizao jedan deo čaće misleći da kapi soka cure a ustvari je bila boja koja se ne znam iz kog razloga istopila ne može se rečima opisati taj ukus

Žuti absint. Grghhhhhh...

Rakiju koja je bila topla.

Uf, Bokser, bolje i mokraća nego to.

Led u viskiju. Najsuvišniji dodatak ikada, a još usere ukus.

Usere ukus i ublaži viski...

Neku flaširanu vodu u sred predgrađa Rima, u hotelu.

Чај од лука, Иви газирана бресква, и вињаколада. Може вињак, може кола, ал заједно нисам успео ни да нагнем одједном.

bila je opklada, mix svih stvari iz kuhinje, od bibera do jogurta

Svoja spermu, mislim nije bila gadna nego nehigijenska

i dunjerski u limenci, erdinger tamni i kozel tamni

Auu dzordi caj od lukovine, cim sam popio peglu bacio.
A ivi breskva je kul