Prijava

Sto se para tice, moze sve da se nadje, ali ako koristis samo za citanje, sigurno da je Kindle bolji izbor.

kindle, definitivno. pre par meseci sam nabavio kindle paperwhite, stvar je brutalna. može pdf da čita, a može i onlajn sve da se konvertuje u mobi, ima pun kurac tih konvertera i izgleda sasvim solidno. malo je cimanje ako je skeniran pdf, al može i to da se reši, uzimaj, nećeš se pokajati

Koji je dobar i jeftin E-reader da pazarim? I vredi li uzimati polovan?

Питај Џимија, он је узео преко купинда ваљда, каже да је до јаја. Узео је неки са тим е-инк екраном, што је као папир.

Да, најбоље је Џимија да питаш, тај његов је одличлан. Батерија траје месец и по дана, можеш да букмаркујеш неки део, чуваш цитате, е-инк је па не умара очи, итд. итд.
Одлична ствар. Колико год више волео папирна издања књига, јебига, некада једноставно не можеш да нађеш иста.

Колико знам, кошта око 9/10 сома тај Џимијев.

Gledao sam po netu, kod nas slabo ima tih e-readera, razmišljam da pitam Rizlija da mi uzme ili da uzmem preko neta tako nešto polovno.

Eo ovaj moj post sa prošle strane ima već dve godine jebote radi savršeno

Ja sam dao pare za ovaj i ne kajem se
http://www.tehnomanija.rs/ebook-reader/prestigio-ebook-reader-per-3162b.html
jednom kad zumiraš ostane tako i kad prebacuješ strane tako da to nije problem mada meni lepše kad je cela strana pa na kompu povećavam slova ako su jako sitna.

Samo je zastareli model jbg