Prijava

Ps šta misliš koliko Bohor slabije igra od mene na skali od Tandrčak do Agilni

Ne budi smešan jbg
To sto nisam jeo gibanice po vosu ne znači da sam lošiji ok? XD

Svako je lošiji od mene ok? Maradona je lošiji od mene jbg

postavljas stvari kao da si trenirao kod pijanog mice. Ima trenera koji nemaju blage veze(uglavnom bivsi igraci zone i srpske lige) to se slazem ali sam upoznao i dosta dobrih trenera koji igru drze u prstu.

Pa i jesam, kod boljih sam bio samo tih 6-7 meseci u ofki, ostalo sve kod dunstera. Čak mi je jedno vreme u Dinamu bio trener i Kuzman Babeu xd.

ps
Ili ih nauce da zongliraju i tri driblinga i onda oni driblaju u mestu kao vau vidi sta umem a uspori napad totalno

Ne da ga uspori nego ga ubije totalno. Lik je u stanju jedan bio da se po 3-4 minuta vrti sa glavom nabijenom u loptu. Ne gleda ništa oko sebe.

Veci je problem to sto se guraju netalentovani panjevi koje nabiju kondicijom kod privatnih trenera.

Ovo razumem kad ih guraju u neki jači tim, al kad sam video da to u Dinamu rade sa klincima od 13-14 godina. Sećam se utakmice gde su nam štoperi bili kombinacija ova zadnja 2, imaju neku kondiciju i utripovali da umeju da driblaju. Igram desno krilo, gledam ove šta rade, iznose loptu, i izgube je na 40-ak metara od gola, duva promaja 2-0 gubimo posle 20-ak minuta. Onih 10-ak minuta do kraja krenem ja da se vraćam nazad i igram iza njih bukvalno xd, dobro pukli smo 3-0 do kraja, al nije bilo loše toliko. Posle sam igrao štopera idućih par utakmica ali je onda trener ipak odlučio da sam prenizak i da mogu da čuvam samo ove koji su visoki kao i ja.

Ali svakako i ovi što su treneri po jačim timovima mislim da su mnogo igrača uništili guranjem pogrešnih. Gomilu onih pravih 10-ki sam video i niko nije nastavio da igra profi, gomila špiceva pravih, ne oni balvani isto tako nisu dobijali šanse. A i ovi po malim klubovima se glupiraju, čim im se pojavi iole solidna generacija odmah ih pošalju po većim klubovima.

Bokseru, jesi li obišao onu plažu brt?

Koju tačno? Bio sam svuda na Kasandri brt :)

Paljuri ili kako se već tačno zove, tamo na 4-5 km od pefkohorija?

Ona divlja koju ti spomenuh onomad.

Gde je pesak sitan kao grobarska muda xD

Mislim da jesam, brodom. Je l ona sa presitnim peskom?

Lol u isto vreme, ta.

kazu da ti se taj pijesak uvuce u kurac i posle umres

E da, i ja sam išao brodom iz pefkohorija. Ta. Je l' prebija? Jeste pustoš, al' nema bolje po Kasandri sig.

Makaronac je evnuh, plašio se peska pa preventivno intervenisao xD

Jebe mi se što je pustoš svakako sam bio 3 sata. Da, odlična je a bukvalno sam svuda išao. Mada je more tada neke travke nanelo al ništa strašno

Ista priča, i ja samo na tri sata, zato ti rekoh kolima da treba otići.

Makarone, baš sad gledam, zato sam i pomenuo xD

Sad se isključujem, razumete? Da me neko ne bi usrao spojlerom gadnim.

hahah putuj igumane :D

Šta gledaš Kilograme?