Prijava

De znam brt. Sve sto sam ove sezone domaceg fudbala pogledao su dva derbija i cini mi se jednu nasu utakmicu neki cemer je bio to znam. Ove na severu/jugu i mogu da skapiram da odu pijani/drogirani pa im do jaja utamicu i ne gledaju ali ove semenkare na zapadu/istoku ne mogu da skapiram nikako sto oni idu sta gledaju zasto gube vreme...jedino ako neko gleda da bilo kako pobegne od kuce pa dete za ruku i na stadion da ne gleda zenu par sati eto

I rodbinu/prijatelje igraca kapiram

Na snimku se jasno vidi da je udario sa OBE ruke, tako da su dva enca, i ovo je dvostruko neregularan gol sto je za jedan vise neregularno nego sto je Zvezdin, ako je uopste neregularan Zvezdin, mrtav ugao je bio, tako da je Zvezda u stvari ostecena za 2 boda.

Nisam siguran da li je bio na probi ali vrlo verovatno da se misli na njega jer je po fudbalskim kuloarima superlige vec jedno 5-6 godina sigurno.

Mislim da je dosao "tek punoletan", sto je vrlo relativan pojam buduci da se radi o gancu.

Naravno, nije svaka ruka prekrsaj sve i da je bila, sacekacemo sudijsku organizaciju da kaze. S druge strane, svaki gol aut jeste prekrsaj.

Nije, da, pogotovo kad je u prirodnom polozaju poput ovog. I kad ne utice na nastavak akcije kao sada...zamisli da je igranje rukom vodilo do gola... I kad igrac koji je igrao rukom ne ostvaruje prednost igranjem rukom kao sto sada nije jelda. I svaki faul nije faul, ako ga igrac partizana pravi npr. Slazem se, najbolje je sacekati sudijsku komisiju. Istu onu za koju partizanovci tvrde da ih ostecuje stalno, ajde da vidimo mozda odjednom postanu kompetetna i nezavisna institucija. A mozda i kazu da je bila ruka pa ostanu olos ehhh zivot je takva lutrija

Ne nerviraj se, sacekacemo sudijsku komisiju.

Jako sam nervozan, wc solja trpi

Naravno, nije to jedina situacija za sudijsku komisiju, postoji i navodno igranje rukom Lukovica

http://i.imgur.com/AYnRqhH.jpg

Ispravka, ne bi bio gol-aut nego korner xD Reci, deder, je l' Plavšić simulirao?

Naravno da je navodno igranje lukovica rukom jer je dozvoljeno igrati rukom od lakta na gore

Plavsic nije simulirao ali nije ni penal(niko njemu nije kriv sto ima 20 kila), trebao je samo da pusti igru ali ne i da mu da zuti karton. Mada je i sudija vrv znao da nije za zuti samo je hteo da predupredi buduca simuliranja i uspeo je u tome

Ali mi cudno da takav znalac i poznavalac da tako kazem svega od svetske ekonomije do geopolitike ceka odluke nekih sudijskih komisija, obicno kad je partizan potencijalno ostecen odmah odradis vestacenje i zauzmes stav da je naravno partizan ostecen cudno mi da si naprasno zaglupeo

Nije baš da je predupredio, već su obe ekipe zajednu 5 puta ušle u šesnesterac xD A mislim da su bar dvaputa posle toga njihovi pokušavali da iznude penal... sve u svemu, očaj živi od utakmice.

Pa ne znam dal si video moje predvidjanje na temi fkcz ali upravo sam pogodio tok cele utakmice. I da je sudjenje bilo na nivou bilo bi 0:0 kako sam i rekao da ce biti. Ja ne znam sta ste ocekivali.

Iskreno, ništa. Rekla devojka tačan rezultat, tako je bilo, sprdala me celo veče posle, pa sam bio k'o popišan jer nisam uplatio i tako. Nikad derbi nije nešto lep, ali ovaj je očajan bio.

Ali mi cudno da takav znalac i poznavalac da tako kazem svega od svetske ekonomije do geopolitike ceka odluke nekih sudijskih komisija, obicno kad je partizan potencijalno ostecen odmah odradis vestacenje i zauzmes stav da je naravno partizan ostecen cudno mi da si naprasno zaglupeo

Sve si to vec odradio, nema potrebe ponovo

Ma jok bre, nije svaka ruka prekrsaj hahaha

Pa to i kazem, djurdjeviceva nije ali je lukoviceva za analizu