Prijava

Jel i svaki sut u butinu nije prekrsaj?

to je tvoje misljenje, ja to nisam rekao, samo kazem da je diskutabilno cim se ne moze utvrditi odmah, za razliku od gol auta jelte... videcemo sudijsku komisiju

inace slican gol je reprezentacija Jugoslavije primila na svetskom prvenstvu u Urugvaju kada smo pokradeni, a evo posle skoro 90 godina se prica o tome, pa vidite koliko vam trebaju ovakve otimacine...

Pitam te za sut u butinu, vidi se iz aviona
http://i.imgur.com/7auuBSS.png

Spinuješ sad Ps jbg ako mi nameštamo sudiju kojeg su svi klubovi saopštenjem podržali osim nas ne znači da i oni nameštaju.

prijatelju dragi lopta je vracena iz gola auta pola metra, videlo se i sa tribina i sa tv-a na prvu, kakav udarac u butinu te spopao

Bombaš koliko je pola metra? Upoređeno sa nekim predmetom.

E al jedna od solidnijih ispala mi je sto kao nece mazica koji je realno u top8 evropskih(automatski i svetskih) sudija i dobiju jebenog maju vujevica lol pa jedino bi glodjovic bio gori(mozda)

razdaljina koju cigancica ne uspeva savladati kad je juri brat iz seksualnih razloga otprl

prijatelju dragi lopta je vracena iz gola auta pola metra, videlo se i sa tribina i sa tv-a na prvu, kakav udarac u butinu te spopao

Eto ovaj na slici, samo kazi dal je faul ili ne i sve je ok

bombas
razdaljina koju cigancica ne uspeva savladati kad je juri brat iz seksualnih razloga otprl

u tom slučaju Ruizova podkolenica ima 2 metra

Ruizova potkolenica > Marko Simonović

Ruizova potkolenica > Dva Gange

Ruizova potkolenica > 3 plavšića

Vidi ti sta je geometar haha

Ruizova potkolenica = vučićev kurac u bombijevim ustima

Prijatelju dragi sta zelim da ti kazem, da je bio faul u situaciji kakvih ima milion tokom utakmice, nekad se sude nekad ne? Jel to? Bio je faul.

Ako ti to poredis sa situacijom od koje se , usudjujem se reci, prave legende, onda ok. Mislim da ovakve sramote nije bilo u istoriji derbija, nece vas oprati ni Dunav ni Sava, a takodje sasvim legitimno opravdanje za jebanje do nervnih slomova sto ce svakako uslediti pre ili kasnije.

Mi smo cigani bolešnjaku nije moglo ništa bolje da mi se desi nego ovakav ciganski gol iz Nemanjine da damo jedino da je Vujaklija svirao pod severom to je malo bolje

Bio je faul.

Samo sam ovo hteo, nista drugo, hvala.