Prijava

Blamcina, gubimo ovo

šta pričaš ti? Natho nazad, priprema za Belgijance. Sad će dva-tri da spakujemo

Ako je rvanje sa četvrtim moldavskim klubom , ne znam za dalje

e samo si ti falio slepče

Vidiš da sam taličan, klošaru

Ne može bez penala jeli haha

Ako je čuvanje snage za Belgijance ok, ali bojim se da je ovo najjača postava... Šta ovo radi Bačka Topola, razvlače Steleu

Razvaljuju rumunskog šampiona, a Partizan se kolje sa ekipom koja je redovna mušterija Šerifa iz Tiraspolja, kakva čarobna fudbalska noć

Florinel Ćoman izrumunario jedan, nadam se da nisam prerano uleteo u euforično stanje povodom uspeha ovog, mogu slobodno reći, debitantskog kluba na međunarodnoj fudbalskoj sceni

Ne bih previse pljuvao... ovo su nagazne mine, igraju bunker disciplinovan 90 minuta.

Iii žuti za Ćomana, tooo sudija jebi pajdomana raspalog

Čestitke za simpatični maleni komšiski klub. Protivnik je bio dostojan, baš po vašoj meri i rangu, a borba epska kako čujem, ali ste ipak uspeli.

Bomb, tvoj koment na ovo
Pratim zeljka neko vreme al istina je da se lizao sa vazurom, vuleticem i vucrlicem do pre god dana, ne znam sta da mislim
https://youtu.be/RZoz0pZqPNA

Kakav šizofreničar ovaj Pantić. U normalnim zemljama bi bio hospitalizovan i bio bi mu zabranjen pristup medijima.

Navijačke grupe okupljaju otuđene ljude sa nižim intelektom, koji žude da budu prihvaćeni u nekoj zajednici.

Zato su ovi bolidi kao Žeks Pantić veoma opasni po društvo.

U normalnoj zemlji naravno da ne bi bilo Pantića niti potrebe za Pantićima. Ipak zemlja svetskog šampiona u penalima izrodi Pantiće, on je produkt bolesnog sistema.
Inače slažem se da je situacija krajnje opasna. Grobari su na ivici.Određen broj cigana slušam, ljudi oboleli od moći. Nije im više dovoljna pobeda, mora da se ponizi protivnik penalom ili crvenim.Neće izaći na dobro.

A inače Pantić je američki čovek koji zna kad se treba šaltati na drugu političku opciju. Ako je počeo da pljuje napredne, sa sigurnošću se može reći da im ne cvetaju ruže.

nebeski narod zasluzuje da izumre u gradjanskom ratu izazvanom loptom, usta vas jebem