Prijava

Koliko rundi ste najviše preživeli? Vaši saveti i taktika?

Zoveš Čedu i pustiš da im jebe mater

СИЛИМ ЛАМЕ ПО ФЕЈЗБУКУ:

СЕАЛ!!!!!111

Šta trabunjaš ti?

Sad sam video kako lik trči u krug, i onda ih sve nakupi iza sebe, pa ih skida polako tompsonkom.

5 i to mi bilo dosta.

17. Седео сам на спрату поред степеништа, а да нисам отворио пролаз на њима. Имао сам томпсона и МП40 и бацао гранате као луд. Та мапа је лоша за соло игру. Black ops има много боље мапе за соло играче. Kino der toten, на пример. Ту сам стигао до 31.

Probao sam da ih navučem sve u help room, i da trčim u krug sa tompsonkom, ali je zajebano mnogo. Kada dobijem MG42 doguram do desetog plafon. A za black ops sam čuo su mape mnogo bolje, mada nisam igrao.

Da li me zajebavate da neko stariji od 12 godina igra igricu koja se zove Naci zombiji?

Покушавајте стално са оном кутијом са упитником, добићете кад тад рејган, без њега нема шансе далеко да догурате. Ја одем у ону собицу горе, што има једна врата и један прозор кроз који долазе зомбији, и где можете бомбе да купите, е ту се заштекам код бомби ( пролаз до доле наравно не дирам, онај са каучом, већ са друге стране дођем) и ту их убијам са рејганом и мг-ом, и бомбама, постоји и шифра да не могу да вас убију, тако да сам успео да догурам и до неког 70.ог левела :)