Prijava

Kraci ili duzi spisak stvari koje istinski mrzite ili vas nenormalno nerviraju ovde na sajtu ali i uopsteno u zivotu.

Ja mrzim : tele-shop, pozere, mleko, svog prvog komsiju, razmazene likove, ribe opterecene kojekakvim sranjima, sarmu, ljude koji mi seru sto sam jedini srbin sto ne voli sarmu, one koji kenjaju da moram koristiti cirilicu, svog brata(ponekad), narodnjake i njihove poklonike, grand i pratecu svitu, velikog brata, farmu, dvor, mog psa, sitni novac kad zveci u dzepu, spor internet, brzu naplatu dugova, arogantne profesore, likove koji kazu kako ne uce a poloze svaki ispit, med, gramaticki 'korektne' na Vukajliji, seoske vasare, lektiru, svet plus, sve voditelje u drzavi, sve televizije u drzavi, drzavu, regiju, kontinent Evropu, evropsku uniju, G8 i G20 a pogotovo UN, neumiruce kontigente gladnih, crveni krst, nokiu, mac, laptopove, notebook i sl sranja, kineske skutere i ostale kosilice, definicije bez smisla, neduhovite wannabe duhovite postere, reci : ekstra, vrh, superiska i sl, svoj mobilni, svoj HD, svakog ko ima na kolima TDI, sve svoje bivse ribe jer su bile kucke, razne pederuse i torbice koje muskarci nose, kackete, plitke patike, air max, dizelase, prodavacice u Orisu, keksove sa kakao prelivom, parizere, jagnjetinu, vernike, strebere(ne sve), balvane i supljoglavce, organizacije tipa Pokret onaj pokret ovaj tipa greenpeace i pokret 1389 kako li se vec zove, huligane jer su retosi opsednuti necim sto je nerealno, policajske filmove gde su partneri crnac i belac ili neki drugi rasni mix, sapunice, operu, odredene nacije koje se kote ko nenormalni a leba nemaju da jedu, gelove za kosu, tupe nozeve, gnjecav hleb i jos mnogo toga ali ne mogu vise da pisem.

Како не можеш да пишеш више, само две реченице си написао, ленштино распала...

Glemere. Kad se setim jos napisacu.

Mrzim kada mi ignorišu temu. :)))