Prijava

Иначе сакривам све тако лололо

BEKO SSA 29010

Нема на интернету, тражио сам :)

Смаре, јел' испод кухиње подрум?

Јок :)

Мени се чини да заправо тај смрад долази из пода, вероватно због канализационе цеви која иде испод пошто немаш подрум. Немогуће да је из зидова ако је смрад најјачи на сред просторије.

А јеби га сад, нисам рифрешовао. :) Ниш' онда, хтедох ти помоћ' али у ово се не разумем ич. :*

Znači nema uputstva. Jesi li uspeo?

Нисам, нема упутство ни на интернету, ни на овом што смо добили уз њега

smarko! zbog tvog smrada teme promašujem, e! :D

ftp://omega100.dyndns.org/BEKO/FRIZIDERI%20I%20ZAMRZIVACI/SSA%2029080,29010.pdf

Vidi da li ovde ima...meni nece da otvori...mozda imas vise srece.

I da, reci OSAM.

Zar ono svi imamo po frižiderima?!!

Ok, otvorilo...Prema ovome postupak se nalazi na strani 5. Tj. na osnovu slike to mu dodje to.

smarko! zbog tvog smrada teme promašujem, e! :D

Привлачи те мој смрад, а? :)

ftp://omega100.dyndns.org/BEKO/FRIZIDERI%20I%20ZAMRZIVACI/SSA%2029080,29010.pdf

Vidi da li ovde ima...meni nece da otvori...mozda imas vise srece.

I da, reci OSAM.

Неће, мајку му, ево покушавам :/

Осам!

Zar ono svi imamo po frižiderima?!!

Јок, немају сви

Meni uspelo...trebalo mu malo vise

ma, pratim ovu temu od samog otvaranja, kao csi, crnogorsko izdanje.. i jedva čekam poslednju epizodu, da vidim šta je uzrok smradu i k'o je ubio tog miša! :D

Kris, stranu nazad overi. Neće da vam se otvori jer to treba da se skine, automatski to radi naravno.

Dakle, pise sledece:
Voditi racuna da je posuda koja sluzi za sakupljanje vode prilikom odmrzavanja I koja se nalazi na zadnjem delu uredjaja, uvek cista. Postupak skidanja ove posude je sledeci:
1. Iskljuciti uredjaj iz struje
2. Koristeci klesta, lagano olabavite drzac na kompresoru kako bi posuda mogla biti izvadjena
3. Podici posudu
4. Ocistiti je i osusiti krpom.
Na isiti nacin vratiti posudu na mesto.

o moj Bože, smarko, fuj.

2. Koristeci klesta, lagano olabavite drzac na kompresoru kako bi posuda mogla biti izvadjena

Ово нема везе с мозгом, али баш никакве, ту сам једва прст убачио, а не клијешта.

Завршио сам, скинуо сам ово, хвала свим људима добре воље, инспекторима Вукајлије, и свима који су ми помогли :)

Смрдимо се :)

Само да ми исчеститају, па може лок

Majstore, jel može sad rakijica?