Prijava

Тема је отворена да нико после не би писао "Нисам знао". Мислим писаће и овако, али неће бити одговора.
:))

Тема је отворена да нико после не би писао "Нисам знао".

Наравно.

janpi i Fejz su kobjasnili! Pročitajte njihove postove, priznajte da su u pravu. Džimi upravo radiš ono za šta si rekao da se banuje. Umesto da lepo odgovoriš na post ti nešto mrsiš. Kad sam ja prijavljivao tog Pjera za spemovanje i vređanje vas je bolela patka, nećete da se cimate oko toga, ali ako počne da spemuje na "tvojoj" dukatlijskoj temi ili "Pekijevoj" printskrin, e onda trajni ban, sad ste se setili da spemuje mesecima forum. Sve je ovo veliko foliranje.

Све, све, али ако тему о Радету Лацковићу будете дирали, или пребацивали у јебене "Игре", пичке сте...

Зезаторе проблем је што они никад неће да признају да смо ми у праву. Иначе бановаће за спем исто као и до сада, неће бити разлике ал они су укинули право жалбе. У јеа јебали сте нам кеву јер нема право жалбе.. Замисли

Sve što si ti napisao u prvom postu si sam pogazio milion puta.
Da nabrojim teme koje si ti otvorio
DA LI JE SILOVANJE AKO ONA SVRŠI
DA LI PERETE RUKE POSLE I PRE PIŠANJA
ZAŠTO SRPKINJE SVRŠAVAJU NA TURKE koja je posle par desetina postova preimenovana u
SUNETIZACIJA MUSLIMANA (ovo čega se sad setim na mah)
da ti ne tražim sad tvoje postove u kojima otvoreno vređaš manju ili veću grupu ljudi npr.
NEKA SU IZGINULI U BOMBARDOVANJU RTS-A KO IH JEBE, ZNALI SU DA ĆE BITI BOMBARDOVANI,
tako da...Od mene naravno suptilno ponašanje ali preciziraj i svoje.
Ili Gambijevo npr.da se juče posere ljudima na temu muzike nazivajući ljubitelje elektro i dab muzike seljačinama koje su došle u Beograd ili pokušavaju da povale nekog ko je takav isti došao u Beograd.
Znači ostaju nam teme koje TI otvoriš, teme za gitariste i banovi bez upozorenja?
Ne znam što ste banovali Pjera a pustili ga danima da ima svoj fazon komunikacije na forumu? Bolje vam je idite čitajte definicije i brišite smeće na posterima. Ne mogu da shvatim da se hvališ da ne ideš nikad na postere a ovamo JA RADIM, JA RADIM!

nije, podignut je kriterijum spema, i ako nastavi ovako, cini mi se da ce prvo da bude isproban na tebi fejzbuk... a imas istoriju, tako da nece da bude kratko.

Па бануј ме онда. Ал ми прво кобјасни где сам спемовао пошто сам оставио три сасвим аргументована поста.

auroro, nemoj samo prebacujes samo dzimiju, post smo svi pisali, dzimi je uredio i postovao.
tako da ono...

janpi i Fejz su kobjasnili!

Је л' да? Ајде да видимо како је Јанпи 'кобјаснио', ма шта то значило.

banovaste mi caru

Бедак ми што опет причам о томе, али човек је би банован једно 50 пута, опраштано му је, чак су га модови неки и зготивили, стављали дефиниције на насловну, ја му једну дефиницију чак одабрао за ону ревију... Милион уступака. А шта је он урадио у знак захвалности? Спемботовао сајт са 10000 постова. Толико о томе.

pobrisaste postere o kulenu

Као што рекох, не бавим се постерима, све би' их побрисао, али верујем да је било нешто дебилно, као и већина постера на које се ложе паљевине.

defke o kifli, ktitorima, moderatorima

Дефиниције се бришу ако су неквалитетне, интерне, плагијат... Биле оне о кифли или о било чему другом.

zatvarali temu za haxbal

Затворено је више тема, зато што је једна тема за тако маргиналну ствар сасвим довољна.

jebanje

Отворена је тема, колико знам. О чему причамо?

banovali ste me zato sto sam napisao "perina keva se kupa gola" jer je to jelte uvreda,

То за перу је управо доскочица којој прибегава клинчадија узраста до 10 година. Мени је престала да буде занимљива кад сам имао 9. Некоме престане да буде занимљива са 17, али свеједно је увреда и спем.

pa zbog hejta, spama...

Фала богу, па се за то банује, не видим у чему је проблем.

--------------

И тако. Јанпи је ''кобјаснијо''.
Шта ти је поремећен систем вредности...

Ај сад сви Терминатор аватаре на профиле шатган у руке и јурите спемере. Молијо бих

Овај пост објашњава неке ствари. А та ваша јурњава за спемом је у старту пропала јер знам да вас боли курац да се цимате око тога. Ова тема је само да се кајзену удовољи и да му се замажу очи. Ко што каже јанпи, исцимо се човек да направи систем да среди лоше постере а вас боли курац да одете тамо и прегледате то. Јадна Мицика и Чрч паб једино то раде. Тако да мојне да фолирате него признајте лепо да је ова тема отворена ето чисто ради реда

Зезаторе проблем је што они никад неће да признају да смо ми у праву. Иначе бановаће за спем исто као и до сада, неће бити разлике ал они су укинули право жалбе. У јеа јебали сте нам кеву јер нема право жалбе.. Замисли

ovo nisu argumentovani postovi nego teranje mak na konac. odakle znas kako ce i sta da bude da bi se unapred bunio. nista ne predlazes, nista ne pitas, samo dizvines kenjas po temi. to je spem.
STA HOCES DECHKO??? evo da ti objasnim tvojim recnikom.

Јел смем ја само једну ствар да питам. Ако се отвори тема нпр "лолол кобјасн лолол ахаха лолол" и ту се појави 30 људи који пишу на тој теми, зашто је то спем?
А нпр Јовичићева тема о Камбоџи није?

Јел зато што нема поенту?

Sve što si ti napisao u prvom postu si sam pogazio milion puta.
Da nabrojim teme koje si ti otvorio
DA LI JE SILOVANJE AKO ONA SVRŠI
DA LI PERETE RUKE POSLE I PRE PIŠANJA
ZAŠTO SRPKINJE SVRŠAVAJU NA TURKE koja je posle par desetina postova preimenovana u
SUNETIZACIJA MUSLIMANA (ovo čega se sad setim na mah)
da ti ne tražim sad tvoje postove u kojima otvoreno vređaš manju ili veću grupu ljudi npr.
NEKA SU IZGINULI U BOMBARDOVANJU RTS-A KO IH JEBE, ZNALI SU DA ĆE BITI BOMBARDOVANI,
tako da...Od mene naravno suptilno ponašanje ali preciziraj i svoje.
Ili Gambijevo npr.da se juče posere ljudima na temu muzike nazivajući ljubitelje elektro i dab muzike seljačinama koje su došle u Beograd ili pokušavaju da povale nekog ko je takav isti došao u Beograd.
Znači ostaju nam teme koje TI otvoriš, teme za gitariste i banovi bez upozorenja?
Ne znam što ste banovali Pjera a pustili ga danima da ima svoj fazon komunikacije na forumu? Bolje vam je idite čitajte definicije i brišite smeće na posterima. Ne mogu da shvatim da se hvališ da ne ideš nikad na postere a ovamo JA RADIM, JA RADIM!

Молио бих те да, приликом препричавања нечега што сам урадио или парафразирања онога што сам написао, верније то пренесеш, а не да режираш како теби одговара. Сконцентриши се, пробај поново, па ћемо да разговарамо.

Почни рецимо од чињенице да никад нисам отворио тему о силовању, нити имам везе с отварањем тога.

Свашта ћу данас да чујем...

zato sto je ova prva umobolna.
izvini, al ono sto bi trebala da predstavlja vukajlija nisu te klinacke fore.

@fejs

EDIT:
bunite se kako vas smaraju glupe definicije i sajt otisao u kurac.
e pa, isto tako smaraju i glupe teme.

auroro, nemoj samo prebacujes samo dzimiju, post smo svi pisali, dzimi je uredio i postovao.
tako da ono.

Naravno. Nisam ni mislila drugačija ali zašto njemu dajete tu palicu pisanja? Pa on je među najgorim trolovima i spemerima ovde. Evo npr. Milica je otvarala fantastične teme dok je bila običan autor, sad više ne otvara jer, tako i treba- vrši modovski posao a on mora biti objektivan u odnosu na sve članove.
Ja podržavam svaku normalnu komunikaciju, i spem je interesantan u određenim momentima, i oftopik i sve ja to kontam ali ovo banovanje itd.
Jebi ga pročitajte malo i vi nove uslove korišćenja- postoje neka i prava tamo ne samo obaveze autora.
Da rezimiram -ja podržavam ali po dosadašnjem iskustvu i čega sam se sve načitala i nagledala na sajtu nema ništa od toga. Odbanujte ljude.

Dajte nekog ozbiljnog moda da priča o ovome a ne šalabajzera.

Да ли си ти то мене управо назвао шалабајзером или ми се чини?

Џими малопре рече како га боли курац за постере, видим то је случај са свима и што се дефки тиче.

Ал вероватно ће сад Џими или ко већ да каже, боли мене курац за дефке ја сам мод да би био престижни члан сајта и да би мого да банујем оног ко ми спемује МОЈ САЈТ а боли ме курац да мрднем дупетом да тај сајт очистим од гована.

Брате, ти то не можеш да знаш. Ја сам на пример побрисао 10 000 лоших дефиниција откако сам мод. Пеки и Лули по 20 000. Та активност модова се углавном не види. Тачно је да има још гована, али не може све да се постигне. Па, нико не прима плату за брисање дефиниција. Дај, мало олади, не буди смарач. Ајде молим те.

jebem ti pola sata cekam da se predje na drugu stranu teme da moj post kao po obicaju nece da zavrsi skroz dole, neprimecen...ali jbg.

ja mislim da su DECXKO, DJOLUB, KIFLA i ostalo sastavni delovi sajta...sad ste ih stavili u Igre i ok je, koga to zanima, posecivace.

ali ono sto zaista nervira je kad na ovakvim temama krene svadja jebena, nevezana za samo pitanje...

kako moze da te nervira neko koga znas na vuki samo? KAKO?

ok! dosta!

tema je lockovana za fejsbukmanijaka, naredni post rezultira banom od 30 dana.

Zapata, dechko, tebe ne primećuju jer si 1.64 u štiklama.

to jeste tačno. :)

Усро сам се Келте. Усро сам се! Буди јебени комуњара, бануј