Prijava

Da, Tot - Liverpul je bilo savršenstvo od fudbala .. Pretposavljam da si skauzer..
JEBIIIIIIIIIIIII!!!!

S kim pričaš Sanšajne :D?

Ja samo da se zahvalim Gigsu što već 23 sezone radi ovo što radi. 900. utakmica u dresu Junajteda, i gol za pobedu i realnu šansu za titulu. Fala čika Rajan, još jednom.

А вала и Сколс повратник објашњава.

Чавез гитариста гаји посебна осећања према Рајану, сматрам да треба да му посветиш песму :)

Stara garda objašnjava. Zajedno imaju 75 godina jebote, a ne da siluju, nego strašno. Obožavam ih. Svi ovi novopečeni papučari megastarovski će do 33. da igraju u Al Ahliju za litar nafte. Ali ovo je vanvremenski.

Jedinstvo po običaju u 90tom minutu pffff..

A ti baš nemaš osećaja za cenjenje.

Cenim, poštujem i ljubomoran sam na njih, ali preterivanje. Barsa broj 2.
I čestitam Gigsu roditelju 900ti meč i Adebajoru rodjendan !!

U pravu si, ja sam malo presr'o. Suviše sam srećan jer su bogoci dali oba komada, pa k' srcu uzimam, Barsa mrtva, pocrkali odreda dabogda.

Arsenal oplodio Totenhem od 0-2 do 5-2 hahah.

Aj da izanaliziram ovaj meč..

Rosicki odigro najbolji meč od kako je u Arsenalu..Batici su izgleda preko noći narasla muda i počeo je da plodi terenom..Tu je i Volkot koji već unazad dosta mečeva igra ogavan fudbal i danas utrpa 2 komaTa..RvP je klasika kao i Arteta.. Benajuna umesto Oksa je bilo iznenadjenje ali Wenger je izgleda znao šta radi.. Sve u svemu, pišali smo po pevcima..
Valjda će ovaj meč pokrenuti tim jer dolaze jebeno teški mečevi (njukasl, liverp, siti)..
Da su igrali ovako protiv Milana možda bi i imali šansu, mada ko zna..
LONDON IS RED!!!

Van Persijev gol je promenio tok meča, po meni.... Gledao sam utakmicu i samo čekao kada će da ga uvali....

Metnu ga kardif liverpulu....

Тачно сам знао да ће Арсенал да добије кад је Сања дао гол за 1:2.

Liverpul igra Evropu!! Daće Bog pa će i Kardif da je igra :DD

Напокон и ја да се радујем неком Ливерпуловом трофеју.

Liverpul Arsenal sutra!
OPAAA

Karager čuva RVP-a?! Strašno.