Prijava

Е, а могуће да сам се зајебо за оно да Јунајтед има више навијача у Манчестеру од Ситија... Каже ми ћале да је то индустриски град, па је логично да има више оних који се зову ''Грађани''. А шатро су направили Јунајтедовци веће навијачке групе и пабове тек кад су Амери дошли, јебем лига. Мада ја у то још не верујем :)

Liverpul dobio novog trenera. I to, ni manje, ni više, nego bivši trener Svansija. Nadam se da će jebati mamu u idućoj sezoni. Ionako im nikad nije bio problem da igraju protiv velikih timova, samo da ove manje krenu derati.
Kaut otišao u Fener, da vidi šta ima u Turskoj.

aj sto je otiso, nego otiso za milion funti! -.-

Celzi doveo Hazarda i valjda Marina, jebeimamu

I treba da im legne samo još Hulk i Van Der Vil.

Dobro je sto ima jos ljudi koji znaju da se kaze Kaut. Inace, njemu sve najbolje i veliko hvala za het-trik protiv Junajteda i za sve ostalo sto je dao Liverpulu.

Liverpul dobio novog trenera. I to, ni manje, ni više, nego bivši trener Svansija.

Има ли каквих гласина о трансферима, пише ли се о неким играчима?

Ja bih volio da ostavi Džoa Kola i Akvamena, i mislim da hoće, jer mu trebaju. Ne znam za transfere, nisam nijedno zvućno ime čuo još uvijek, ali tek je stigao ovaj. Kontam da će neki transferi biti poslije Eura. Spominjao se Krasić, ali to još dok nije ovaj bio trener.

Има ли каквих гласина о трансферима, пише ли се о неким играчима?

Pominje se Sigurdson iz Svonsija.

Ni ružnijeg ni gotivnijeg čoveka odavno nisam video u Liverpulu. Nisam znao da se zove Kaut, sve u svemu nek mu je sa srećom.

Biće Čelzi jak sledeće sezone. Hazard, Mata i Lampard u sredini kidaju. U napadu ako Tores proradi, a bilo bi kranje vreme, i još da dovedu Hulka biće veselo. I odbrana standrdno dobra za Kolom, Terijem, Banetom i Kejhilom.

Dobro je sto ima jos ljudi koji znaju da se kaze Kaut. Inace, njemu sve najbolje i veliko hvala za het-trik protiv Junajteda i za sve ostalo sto je dao Liverpulu.

У то име:
http://vukajlija.com/zabava/posteri/76303

Нисам га баш обожавао, али да се трудио - трудио се.

Pominje se Sigurdson iz Svonsija.

Мислим да нисам гледао Свонси никако, немам појма какав је и шта игра... Има ли неко од вас мишљење о лику?

Ако пређе и постане стандардан, а тиме и познат широј фудбалској јавности нашој, очекујем овакву неку дефиницију:

Сигурдсон

Сигурица.

- Е, шта мислиш о кецу на Ливерпул?
- Спичи нула до два, то ти је сигурдсон, батице.

Dub
Ja bih volio da ostavi Džoa Kola i Akvamena, i mislim da hoće, jer mu trebaju. Ne znam za transfere, nisam nijedno zvućno ime čuo još uvijek, ali tek je stigao ovaj. Kontam da će neki transferi biti poslije Eura. Spominjao se Krasić, ali to još dok nije ovaj bio trener.

Krasic samo da je zdravo, nek ide u Azerbejdzan da igra tamo.
rekao je Rodzers da ce da poprica i sa Kolom i sa Akvilanijem, a kako stvari stoje, Kol ostaje, nazalost....

spominju se adam johnson iz sitija, dzo alen i sigurdson iz svonsija i onaj mutavi dempsi...malo sam skeptik po pitanju tog rodzersa, ali ko zna mozda uradi nesto, sa svonsijem je lep posao odradio.

Jebo vas Liverpul vise, je l' ste culi za neki drugi tim transfer-glasine?

Objavljen raspored utakmica:

Arsenal v Sunderland
Everton v Manchester United
Fulham v Norwich City
Manchester City v Southampton
Newcastle United v Tottenham Hotspur
Queens Park Rangers v Swansea City
Reading v Stoke City
West Bromwich Albion v Liverpool
West Ham United v Aston Villa
Wigan Athletic v Chelsea

Najgore je prosao Liverpul jer u prvih 5 kola igra protiv Sitija, Junajteda i Arsenala..

Arsenal je doveo Žirua iz Monpeljea a vrlo blizu je i M'Vila, plus je došao Podolski. To su igrači (uz možda još jednog štopera) koji bi trebalo da nateraju Van Persija da ostane.

Dobro je da je to obavljeno već na počektu, a ne kao prošle sezone kada su doveli 3,4 igrača poslednjeg dana prelaznog roka