Prijava

EDIT Da se ispravim, ONLINE sam jer sam budan, a budan sam jer ne mogu da spavam, a ne mogu da spavam jer ne mogu da učim, a ispiti se približavaju... A ne mogu da učim jer sam ceo dan neispavan...

Inace, jako dobra tema.

Dušane zašto mi kradeš post? lololo
James klanjati se ne moraš

OLE, INSOMNIA, OLE, ZA NAS BUDNE SVE!

Јер тако смо у могућности.

Иначе не спавам тренутно јер сам нолајфер и не морам дустанем сутра рано. Факјеа.

Ne razumeš Baba, to je druga koncepcija... Moja je krug pakla :P

http://www.youtube.com/watch?v=WoXjTT91Ts0

јер је ноћ ноћ ноћ тотални је МРАК...

ХОћћу да вриштим а не могу сам...

James klanjati se ne moraš

Oduševljen sam.... Bond Baba lololo

Samo jedno pitanje za moderatora koji bi da mi odgovori. Da li tema može da se koristi za zezanje u 3 ujutru kada nemamo šta pametnije da radimo, ili je bitno dati odgovor na pitanje i otići sa teme, da ne oftopikujem :/

Jebite se sad, i što sam otvarao ovu temu!

Umesto da spavam jer se bliži 4 izjutra a ja sutra imam trening od podneva ja ovde čitam vaše komentare jer su zanimljivi. Zašto to radite?

Ovde sam i dalje jer me već dva sata mrzi da ustanem iz fotelje, spremim se i legnem u krevet.

E realno ovo je do jaja tema jer ja svako veče gledam teme i sve su mrtve a sad imam gde da kenjam.

Enemy pa i kod mene je tako lololo a sećaš se kad smo još počeli da "učimo" - u junu? :)

Zašto to radite?

Da si dodao decxko banovali bi te hahhaa

Ja učim, zato sam budna!!!!!11

E realno ovo je do jaja tema jer ja svako veče gledam teme i sve su mrtve a sad imam gde da kenjam.

+

Ja učim, zato sam budna!!!!!11

Hahaha

Зато што сам говно.

Ја имам своје сопствено купатило у кућу и кад се ту искењам осетим се ко буржуј.

A koj' kurac imaš od spavanja?

Не да ми мајка да спавам. И забранила ми је да дувам.