Prijava

Pošto ja imam neki trip da mi je dlaka ušla u usta, pa ponekad odem do WC-a i pljujem, pljujem, ispiram vodom sve dok ne budem siguran da je nema vise..
Da li vi imate sličan trip?
Da li ste nekad progutali dlaku?
I šta se moše desiti ako se proguta ljudska dlaka?
Znam da ako se proguta neka dlaka životinje možemo mnogo opasno da se zarazimo..

BEZ SPEMA!!!

E jebiga, otvoriš ovakvu temu, a nećeš spem:) Iskreno, ne znam...

Sale brate to je samo jebena dlaka, kojkurac otvaraš temu o dlakama?

Kojkurac uopšte egzistiraš? Nekada čoveka ne mož' skapirati...

Ček, ček, pa pošto imam ljubimce i mene zanima šta može da se desi ako udahneš ili progutaš dlaku. Nije toliko glupa tema.

Ček, ček, pa pošto imam ljubimce i mene zanima šta može da se desi ako udahneš ili progutaš dlaku. Nije toliko glupa tema.

Може длака да дође до виталних органа и тај постаје зајебано. Мом комшији длака од кучета стигла до јетре, једва жив остао. Па ето, да знаш да не лижеш љубимце, није здраво. :)

Od mačije možeš da najebeš ako si alergičan, al on misli na ljudsku...

Od mačije možeš da najebeš ako si alergičan, al on misli na ljudsku...

Nije samo ako si alergican, dlake ljubimaca su opasne i za one koje nisu alergicni...
Posto se ljubimci svugde vuku, i valjaju se po prasini, blatu itd itd...Nakupe se raznih mikroorganizama i najebes...

Sale brate to je samo jebena dlaka, kojkurac otvaraš temu o dlakama?

Koliko na ovom forumu ima be(z)smislenih tema pa nikom nista...

'Ladno polemišete. O Gospode.

U je, imala sam ja takve tripove...

'Ladno polemišete. O Gospode.

Ok brate, shvatili smo.

Da smo čuvali ovce zajedno, sinak, pa i da me zoveš bratom. Ovako mož' samo da me zoveš po pseudonimu koji piše u gornjem desnom uglu mog posta. Drugačije ne možeš.

OK, prance, shvatili smo!

I? Ne reče koju dlaku ti se čini da imaš u ustima, gornju ili donju?
Bože svašta, kako da ti pomognemo ako ne daš sve podatke.

Ја сам чуо исто да је неком чови мачја длака доспела до јетре, валда. Није знао богме дуже време, док се није циста оформила, онда се сјебао скроз. На операције неке ишао и штајазнам. А зајебано је и ако ти остане у дисајним путевима.
Чисто мало да појачам параноју.

Ko pojede dlaku umire.

Gornja crni ...

Ја сам чуо исто да је неком чови мачја длака доспела до јетре, валда. Није знао богме дуже време, док се није циста оформила, онда се сјебао скроз. На операције неке ишао и штајазнам. А зајебано је и ако ти остане у дисајним путевима.

Cuo sam ja da moze da dodje do pluca lako...
A i citao sam da je neka zenska non stop zvakala kosu i da joj se u zeludcu nasla loptica dlake, i zenska nije prezivela...Nego ova prica stoji na staklenim nogama...
Kako mogu te dlake da izdrze u zeludcu kada zeludac stvara HCL..