Prijava

... да ма какву дефку или постер објавио стоји ми скор 0:0 или тако нешто јадно, то ми је просто немогуће поготово што сада на овом сајту има 100 хиљада људи, или је неки баг или сам ја тотално угасио ...

Je l' zajebavaš ili te nije bilo dugo na sajtu?

... oseća se u vazduhu...
To za definicije nije tačno, a poster i ne mogu ljudi da vide kad nije odobren, tačnije mogu jedino ako odu na tvoj profil.

naslov teme i post su pobedili

Sad možemo da pišemo ovde svoje loše tripove. Dobra tema.
Da počnem ja:
Imam loš trip kad legnem i ne mogu da zaspim, pa upalim TV i upali se direkt na osmeh Minje Subote. Onda imam košmare.

e jbg..... ja kontala kao ovo neka tema kad si naduvan, pijan (ili ne do Bog) nesto drugo) da dodjes ovde i da napises kakav gadan tyrip imas
evo ja sam sad mrtva pijana i necu da idem spavati jer imam neki gadan trip da c se sutra osjecai skroz depresivno

srećan rođ klipsi :**

Sad možemo da pišemo ovde svoje loše tripove. Dobra tema.

Ču dobra - odlična, eto ja imam loš trip da mi prođe ceo život pred očima ako se klackam na stolici pa se u momentu nagnem predaleko.

Imam trip da stalno kad dodjem kuci pijan vidim temu "Zašto ste online u 3 ujutru?" medju poslednjim aktivnim, pa je i prokomentarisem. To da sam komentarisao shvatim tek ujutru kad pogledam poslednje teme u kojima sam ucestvovao.