Prijava

Kako praviš definiciju? śedneš li za kompjuter i lupaš po tastaturi dok nešto ne sklepaš, ili je držiš sačuvanu po nekol'ko dana prepravljajuć' je dok ne zaliči na nešto? Pišeš li je za pluseve ili zato da bi, ako mo'š, naćera' nekoga da ispljuje monitor od smijeha?

Пишем кад год ми наиђе инспирација, што није често, а око плусева не бринем, какве аватре имам чуди ме да ми је иједна у плусу.

Meni nešto kad padne napamet napišem, bez mnogo pripreme i filozofije.

nekad sklepam odma na sajtu,a nekad napisem u wordu i prepravim mozda nesto malo i "objavim" kasnije....
al sve te planirane ispadnu lose ocenjene a moja najbolja definicija je nastala iz ciste zelje da ispunim kvotu definisanja,nisam polagao nikakve nade u nju...kad ono....

pokuso sam da lupam p[o tastaturi al ne ide....lose mi ispadnu definicije tad....sve su ovakog tipa skasddanjk;sazdckajnnjdesaaDDNScacxsaSACSA;nSADN;adcDASSADNkca;cdlna;dcsadca;csa;lndcsan......
i naravno uvek dobiem brdo minusa

Smislim naslov i napisem u telefon i sacuvam, i skupim nekoliko i napisem po nekoliko, a posto mi ivih dana nije radio komo, imam jos 13 pripremljenih definicija.

Kad god mi se desi nešto bizarno, uglavnom razmišljam o toj temi, pa se setim Vukajlije i odem da definišem.
Ne koristim word, to me smara...
Ne pišem da bih nasmejala nekoga, a ni zbog pluseva, pišem kad sam obuzeta nekom temom.

Kada cujem neki klasican SLENG bilo gde u narodu,posebno od starijih ljudi,obavezno napisem u telefon i kasnije definisem.Inspiracija uglavnom sine kad nisam za kompom tako da cesto napunim telefon sa par naslova,pa posle kod kuce razmotrim da li to vredi definisati.

Imam na umu da počnem da radim na jednoj definiciji.

hvala sto si to podelio sa nama...........

Imam i na um da popijem pivo, ali to neću dijelit' sa vama.

kad god me lupi po tintari, ne menjam ništa nego odmah pišem jer gvožđe se kuje dok je vruće . . .

Асасине курче, где ово ископа, 'нако није лоша тема. За дефку ми треба просечно петнаестак минута. Имам у сачуваним порукама једно педесетак необрађених дефака. Мрзи ме да пишем. Писао сам иначе да престигнем јарана који се курчио Вукајлијом пре пешес месеци, па мене навук'о, имам јачи просек од њега, а скор ће за педесетак гласова, сад сам се јебено навук'о.

Stevan asasin objasnio.
Ja pišem za pluseve da bih se ulizivao modovima jer sam ktitor, a kad sam već ktitor, tako me nekad stavljaju i na naslovnu, jer sam platio da budem duhovit i sad moraju.

Ja ne pišem, a i kada pišem bude govnurda.

Ja pišem za pluseve da bih se ulizivao modovima jer sam ktitor, a kad sam već ktitor, tako me nekad stavljaju i na naslovnu, jer sam platio da budem duhovit i sad moraju.

Је л' баш истина за те ктиторе? Морам и ја уплатити.

Znači platiš dvesta dinara i svi se odma smeju šta god napišeš ono smešno a pre niko nije teo a sad svi oće za razliku od pre, kad niko nije teo.

Znači platiš dvesta dinara i svi se odma smeju šta god napišeš ono smešno a pre niko nije teo a sad svi oće za razliku od pre, kad niko nije teo.

" Kad se samo setim kako je nekad sve bilo super dođe mi da umrem sad kad nije ništa super u poređenju na nekad kad je sve bilo super a sad nije. " лололо

Ja pišem za pluseve da bih se ulizivao modovima jer sam ktitor, a kad sam već ktitor, tako me nekad stavljaju i na naslovnu, jer sam platio da budem duhovit i sad moraju.

Је л' баш истина за те ктиторе? Морам и ја уплатити.

Jeste, Komi, sve je to istina. :)

kad god me lupi po tintari, ne menjam ništa nego odmah pišem jer gvožđe se kuje dok je vruće . . .

Јебемубога , само ми није јасно како си ти ово ископао , шта си радио ? Ђе си нос турао ? Моје детективско чуло не сеже дотле..