Prijava

Premijer Aleksandar Vučić izjavio da je obrazloženje tri naučnika da je doktorat Nebojše Stefanovića plagijat najgluplje obrazloženje koje je ikad čuo.

To je to otprilike, sto mora da znaci da je on u pravu

Drago mi je da konačno priznaješ da si još jednom ponižen. Poz.

Posto nisi skapirao verovatno, prvi citat nema veze sa temom i raspravom, dok drugi upucuje na citiranje van konteksta. Ti ne samo da ne poznajes istoriju, vec ne poznajes ni osnove komunikacije. Pozdrav. I da ubuduce kad nesto navodis, molimo za izvor je ti niko ne veruje. Poydrav

Ahahahahaa kako se ujeba covek sam sebe

Prvi citat je vezan za tvoju tvrdnju da niko ne podržava moje tvrdnje (što je netačno, jer ti se smeju još od SPC). Drugi je vezan za tvoj citat Vučića i poređenje s mojim postom. Vidi se da si jadan zbunjen i sateran u ćoše pa prelaziš na https://en.m.wikipedia.org/wiki/Chewbacca_defense

Što se tiče citata, ti nisi dao nijedan, a i slagao si za jedan koji ti je zapravo tražen, stoga ne vidim što bih ja davao citate, mada nije problem, što se mene tiče.

Sardonički smeh još je jedan dokaz nervoze izazvane osećajem apsolutnog poraza

Prvi citat oznacava sledece: Ako mnogo ljudi veruje da je nesto istina mora da jeste, pa cu i ja verovati. Sto apsolutno nema kontekst sa ovom temom ili bilo kojim njenim delom, a kamoli sa tim sto si naveo.
Drugi opet znaci citiranje van konteksta, zasta ustvari prozivas sam sebe.

JEBAN SI, J E B A N.

ako nisi primetio nikad niko nije potvrdio tvoj info sto znaci da je apsolutno netacan

Crno na belo, bombas opet uhvaćen u laži

Poređenje s Vučićevom izjavom o dokazanoj tvrdnji, za razliku od tvoje netačne, je tipičan primer dekonstektualizacije, opet grizeš prašinu

Naprotiv, ti toneš, druye

Znači fatal error kao posledica još jednog pišanja po bombasu. Poz.

Један од најзанимљивијих солиста у овој „симфонији замрлих гласова” јесте Пера Тодоровић (1852–1907), прогањани новинар и писац. Шта је све преживео, пошто су га оптужили да је хомосексуалац, како је прошао кроз „стручну лекарску експертизу” која је дијагностиковала да је „г. Пера све длаке око тајног уда обријао, да му не чине сметње у вршењу овог казнинога дела” могло би да буде проучено у посебној књизи о хомофобији у историји српског друштва. Оптужница коју је против Пере Тодоровића изговорио писац Јанко Веселиновић такође је речита: Он је „једна врло гадна болест, ... назадњак и у умном и у моралном и у сексуалном смислу”

http://velikirat.nb.rs/

Vidim da Vukajlijaše i dalje zanima savremena istorija, pa izvol'te.