Prijava

23. август је данас лета господњег 2011. што значи да је остало око месец дана до краја омиљеног нам годишњег доба, односно око недељу дана до краја одмора/распуста. За средњошколце и основце то значи да школа почиње, за студенте углавном значи да још мало па почиње испитни рок, а самим тим и поновно дружење са књигом, осим ако вам није остало 5 испита па вам је столица већ у највеће загрејана. Практично, лето као време џаболебарења за многе траје још нешто више од недељу дана, па после наставља да траје као појам у климатологији до 22. септембра, али то није ни битно јер ће добар број нас у то време бити заокупиран школом/послом/чиме год, па нам неће ни бити битно које је годиње доба.

Е сад, оно што углавном већина уради пре почетка лета је да зада себи неке циљеве. Они који нису јебали у ових два месеца, реално, неће јебати ни у наредних недељу дана. Они који су се триповали да ће ићи у теретану и да ће да се доведу у ред и престану да личе на маскоту "Мишелина", а уместо тога су набацили још 5 гратис кила, неће ништа урадити ни у наредних недељу дана.

Дакле, какви су ваши утисци и шта је то обележило ово лето за вас? Да ли сте заправо успели нешто да урадите са собом, или сте једноставно, као ја, спавали до 3 поподне и лежали у 4 ујутру?

Odmarao, džabalebario, ali i pored toga skinuo pet kilograma. I žao mi je što leto ne traje duže, jebaga...

Боли тебе курац, ја пре 6-7 не легнем никад.

Vecinom sam spavao do 3,4 popodne i lezao oko 5,6 ujutro, a obelezilo je veliki skok na rang(k) na vukajliji, nista posebno, ovo leto mi je bilo najsmornije..I da obelezilo je to sto sam bio na cak 3 kucne zurke...

Hugocavez
Боли тебе курац, ја пре 6-7 не легнем никад.

Јебига, ја рано лежем, шта да ти кажем.

Лежао око 3, спавао до подне. Нисам пипн'о књигу а почели ми испити (остало ми је још 4).

Први пут у животу иш'о на море, било је дојајно.

И мрзим лето.

E da, nisam išo na more, niti mi se ide, niti mi je to dojajno jer sam još mlađan pa moram da "vodim" kevu i ćaleta.
I obožavam leto.

SOKERU BRATE IMAS MORTAL KOMBAT MAJCU!
Pratim te zbog toga!!

Ovaj, da i na jednoj od te 3 zurke prvi put sam se ispovraco od pica...

Овако... :вади тефтер: .... Маја , Невена (само пушење) , Марија , Ивана , Сандра , Сандра Р ,Јуца , Јелена , Ивана , оне две стоперке , Тамара , Јока , она пијана кучка црна са тетоважом на дупету ....

SOKERU BRATE IMAS MORTAL KOMBAT MAJCU!
Pratim te zbog toga!!

Ajd' i ja tebi da uzvratim istom merom.

SOKERU BRATE IMAS MORTAL KOMBAT MAJCU!

Имам и ја!!!!!! (:

Upisao faks, džabalebario, legnem u 6-7 ujutru ustanem u 4-5 popodne. Tek idem na more.

Овако... :вади тефтер: .... Маја , Невена (само пушење) , Марија , Ивана , Сандра , Сандра Р ,Јуца , Јелена , Ивана , оне две стоперке , Тамара , Јока , она пијана кучка црна са тетоважом на дупету ....

Juca je najvervatnije izdominirala!

Ovo leto je bilo smorčina žešća, prošlo je bilo bolje.

Реме, ви 92. новопечени студенти се не рачунате, ви имате још више од месец дана да 'ладите јајца. :)

осим ако вам није остало 5 испита па вам је столица већ у највеће загрејана.

Juce vec jedan bio, jos 3. meni je ljeto davno zavrseno, ni zasta mi se ne zna. Reko sam sebi nikad vise ostavljati za septembar

Reko sam sebi nikad vise ostavljati za septembar

То ја причам себи већ 4 године, а очистим годину у октобру 2.

Добио дозволу, и то у ових задњих недељу дана, хоћу рећи, данас. http://sp7.fotolog.com.br/photo/39/43/102/poshhelektrikk0h/1290690532439_f.jpg

Ništa živo nisam radio, ladio sam muda.