Вукајлија Премијер Лига 3 на 3. Сезона 1.

  1. Aj neka mi neko da link, ja nisam stig'o da kopiram...

  2. имаш линк изнад твог поста ( у случају да не улазиш на тему да провериш него само гледаш ко је последњи постовао)

  3. Da turim i ovde da mi ne ostane juda: Zajebavo sam se, ostajem da igram za vuku.
    :)

  4. Видим нико не пише резултат па ћу ја: 2:1 а плаве, што чини 6:6 у укупним победама

  5. 4.коло / РЕД:БЛУ / 1:2

    2:3 (0:2)
    3:4 (2:3)
    1:0 (0:0)

    http://www.haxballtube.com/watch.php?v=2f82d4a9

    Укупан скор

    РЕД :БЛУ
    6:6

  6. 1:0 (0:0)

    Jednom nisam stig'o da bacim Bukajliji koji je bio sam ispred gola a drugi put je Laki izvuk'o iz mreže bukvalno, pu!

  7. bukajlija
    Da turim i ovde da mi ne ostane juda: Zajebavo sam se, ostajem da igram za vuku.
    :)

    judo!!! izdao si furiju lolo

  8. Veceras nisam siguran da li cu biti tu pa kapitenske duznosti prebacujem na Xelu! :)

  9. Ај изјасните се да ли да играмо овај петак и суботу , ето нека то буду дани који нису обавезни већ само по договору да се одиграју.Осталих 5 : понедељак уторак среда четвртак недеља су обавезни.

    Ево ја могу. Даље ....

  10. И ја сам хтео то да предложим, петком и суботом да не играмо. Неће нико бити ту, сви ћемо лајферисати :))

  11. Ja ne mogu petak, a ni subotu i i slažem se s Markom da se ne igra petkom i subotom.

  12. Ја могу, свеједно ми

  13. ja ionako rijetko igram tako da moj glas i ne znaci bas, ali ja sam za da se ne igra

  14. aj nek neko napravi malo bezveze da igramo

  15. puče mi net jel igrate negde bezveze

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.