Prijava

Планирам да узмем овај телефон, па бих желео да знам каква сте искуства имали с њим.

Едит: Значи, неке опште одлике: квалитет камере, издржљивост батерије, јачина звучника, меморија...

Само да освежим.

jbg, slabo se ja razumem u telefone...i rifreš za tebe:)

Je l' klasik ili slajder? Evo ti neki komentari, možda pomognu. :)

Iskreno telefon nije los za tu klasu i cenu. Ima neke sitne bugove, koje sam ja kao zakleti protivnik symbian-a, morao da primetim. Jedan od bagova je ukoliko saljes sms i dok traje slanje u pozadini pokusas da udjes u poruke, poneka ispise da ne prepoznaje memorijsku i prebaci smestanje u telefon, pa mora opet da sa podesi gde da smesta poruke. Inace fotografije su blagi uzas. Autofokus lose odradjen, a pri najmanjem drhtaju ruke, fotografije su neverovatno mutne. Ako je nekome do slikanja sa ovim telefonom, ne trudite se, jer ce te samo izgubiti zivce.

Ovo je ubedljivo najgora nokija, i po dizajnu i po kvalitetu, uzas, izgleda kao neka replika, ne tel, idite u bilo koju radnju i pogledajteje, i bicete razocarani...

Hahahhaha ovaj pobedijo

I like this phone and i want to buy it,but i don't have the money,what should i do?

I'm using this phone and for me the sound is not good, if the music is an important feature for you, go for some other options...

6700 very nice phone and very easy to use

this is quite bleak, i got shocked with its battery...

Here it is !!
The best of the best is arriving !!
I've been dreaming of it for one year.

Nema vajerles.

Класик је. Набасао сам и ја на овакве коментаре. Свеједно, захваљујем на помоћи.

Чекаћу неког ко је имао директно искуство да ми пренесе утиске.

СПЕМЕРУ! лололо

Што си отворијо тему за један мобилни?