Prijava

Ako je ona na vuki, ja sečem svoj kurac. Da prostite.

Nema potrebe, dovoljno je da se preseliš.

Evo, daću ti sad jedini pametan savet koji možeš da dobiješ po ovom pitanju:

Ako se još premišljaš - nisi dovoljno zagoreo. Sačekaj još šest meseci pa je ošacuj opet.

A dobro, jebeš moj primer, hteo bih da čujem i iskustva drugih ljudi, da li ostajali suva kurca u sličnim situacijama, ili su se odvažili da jebu takve nemani. Mada bilo je i gorih riba kad sam bio pijan, ili navaren, ili još gore oba.

Ko bira-apstinira :D djolololololo

и замисли та "пичка" после иде и прича друштву "аааа, јеб'о је мене, оваквог габора, не могу да верујем колико је загорео!" лоолоолол

јеби. трси. арчи. кундачи!

едит:

Culle.haha
A ispostavi se da je riba na Vuki. lolo.

'ајде, немогуће да је толики скрндељ! :)
па не би јој дао ни да ми приђе ако је баш тоооолиииики скрндељ, а камоли понуди пичку :Д

Grujane, pametno zboriš!

A najviše bih voleo da moj uzor, Francky Delevra, da svoje cenjeno mišljenje. Jedino bih njega poslušao.

Ja bih trenutno jebo popa u bradu smrznutog četnika, a ne žensko. IDI JEBI, KONJU!

Ne znam. Nisi dovoljno zagoreo, jer se i dalje premišljaš.

U pravu si filozofe. Skočimišu, šta ti je, nikad pičku nisi video?

Ево ти моје, жеМско, мишљење : све зависи да ли можеш тренутно да нађеш нешто боље и да ли си и сам скрндељ или ниси. Ако ниси не видим што би радио нешто што ти је одбојно и као идеја ...

Šarlot, sa svojih 15 mislio sam da nikad neću imati snošaj sa osobom suprotnog pola, i da nikad neću videti pičku u 3d izdanju. Devojke misle da sam lep, valjda. Ja mislim da sam na skali od 1 do 10, 5. Mada ja kao muškarac nisam merodavan.

hahahahha + vrhstra! Samo što ja nisam svaštojeb.

Не, ја не бих...
Значи ако ме не пали, јебига, не бих умочио у њу нема шансе... Ипак нисам сваштојеб, рекох већ једном, није ни мој курац за свакога...

Можда сам пглу, али тако радим.

Nije da nisam, već nisam vidio ništa čitava 2 mjeseca..... A za mene je to ravno samoubojstvu.

ostati suva kurca... ipak nisam toliki pičkopaćenik