Prijava

@ Šanzamm, ma zajebavam se :)

I ja isto. Gde da izvlačim dva dana, jesi li luda?! :)

Bio je verovatno dok nije postao najnemaštovitiji poklon onog trenutka kad je počeo masovno da se praktikuje.

Ceniš li poklon po tome koliko se učestalo poklanja? Ili kakvo značenje ima?

Ne treba se voditi time da je svaka devojka ista i ponavljati jednu istu priču sa svakom drugom devojkom, to je dosta izlizano.

Slažem se. Trepa barem toliko ispoštovati i svaki put smisliti drugu priču. :)))

Ako imaš ikakvu predstavu o nekoj osobi, valjda možeš da smisliš i maštovit poklon koji drugi dečko ne može, a ne cvet, parfem, ruža, šta već.
Tu pare nisu uopšte bitne, već gest (pošto ne pričamo o "poklonima") i koliko si spreman da se zanimaš za psihičko stanje neke devojke i njena interesovanja

Potpis. I sve je to uslovljeno nizom stvari koje prethode. :) Ne bacaju se biseri pred svinje.

Ceniš li poklon po tome koliko se učestalo poklanja? Ili kakvo značenje ima?

Gubi značenje kad ga nenormalno ljudi nenormalno puno godina praktikuje, jer to nije neka intimna stvar između vas dvoje, nego neka masovna stvar. Kao kad na svakom rođendanu u osnovnoj školi dobijaš dezodoranse. Da li su ti bili dragi takvi pokloni?
Po meni to nema više značenje.

i skrndelji imamo dušu, baš ste cave :/

Strašno, kako nemaju obzira, plačem u ormaru već pola sata.

Christine

i skrndelji imamo dušu, baš ste cave :/

Чему та лажна скромност и фолирање кад знаш да би те сваки вукајлијаш олиз'о ко поклопац Еурокрема? Схвати ово као комплимент.

Kesa na glavu. Ako ne uspe - i ti kesu na glavu.

Океј, иронисала си, али опет... Нема потребе за тим.

prvi put da ne znam odgovor na takvu vrstu pitanja...baš skrndelj,a?

Gubi značenje kad ga nenormalno ljudi nenormalno puno godina praktikuje, jer to nije neka intimna stvar između vas dvoje, nego neka masovna stvar. Kao kad na svakom rođendanu u osnovnoj školi dobijaš dezodoranse. Da li su ti bili dragi takvi pokloni?
Po meni to nema više značenje.

E tu se sada razmeđuju dve stvari. A to su vrednovanje gesta, ili osobe.
Ovo sada ne kenjam, razvijen je stav.
Kada ti osoba koju voliš pokloni najobičniju stvar, bilo da je i šugavi parfem, čokolada, štajaznam, to dobija na vrednosti proporcijalno snazi emocija prema osobi koja daruje.
Tvrdim, ako misliš da je poklon olindrano uštljivo sranje, površna su osećanja.
Nije da si se tako izjasnila, ali ne možeš da ne voliš poklon osobe koju voliš, ma koliko kliše bio. I uvek mora da ima vrednost. :)

Јебем ти, ову тему је требало закључати оног тренутка кад је отворена. Маестро, кад пожелиш следећи пут да се похалиш својим јебачким достигнућима и угледом, само напиши "ЈА ЈЕБЕМ СТВАРНО!", нема потребе да отвараш тему.

Cтивен

Јебем ти, ову тему је требало закључати оног тренутка кад је отворена. Маестро, кад пожелиш следећи пут да се похалиш својим јебачким достигнућима и угледом, само напиши "ЈА ЈЕБЕМ СТВАРНО!", нема потребе да отвараш тему.

+1
i ja to rekoh.

i ja to rekoh.

Заборавила си "ај се јебемо!"

Tvrdim, ako misliš da je poklon olindrano uštljivo sranje, površna su osećanja.
Nije da si se tako izjasnila, ali ne možeš da ne voliš poklon osobe koju voliš, ma koliko kliše bio. I uvek mora da ima vrednost. :)

Ali ti nisi osoba koju volim tako da mogu za cvet na slici da kažem da je precenjen i sranje.:)
A kad se budem zaljubila biću glupa i slepa kao i svi ostali, i govno u umotanom ukrasnom papiru sa sve mašnom bi mi delovalo romantično.

majku mu, stivene, sačekaj pevete :D

Eto ti ga sad, a najbolja namera! Listam šugave ruže i tražim lep tcve, kad ono... :)

Hahaha, dešava se XD.

jel si karo skota na kraju?

Uuu šteta da se na ovo zaboravi. Posle svega samo ću vam ovo reći, i dati zaključak na temu:
Jebi, samo jebi! Kurac nema oči! Svaka žena je lepa na svoj način! Jebi što više, jebi što češće! Iskustvo je majka, a iskustvo se stiče upravo jebanjem skrndelja, a ne prepički. One dolaze posle kao plod iskustva. Znači jebanja i jebačkog iskustva nikad dosta! Ako ima sve zube, nije razroka i ima solidne dimenzije, uzmi to i jebi! I ja sam se dvoumio, pa kad sam probao samo sam pitao jel ima još, a i ona je. Nemojte ostajati suva kurca, svugde mu je bolje nego u gaćama!
SAMO J E B I T E, KURAC NEMA OČI!