Prijava

Ako niko sem nas neće znati i ako može da ti ostane dignut, udri! Šta ćeš jebati, to ne procenjuješ ti, nego NKV Tuki.

зависи јел скрндељ у фаци ли телу... ако је фаца у питању а кул сеси курац ћене остати сув..

Zbog ovakvih tema se nekad osećam jako bezveze zato što sam onako... nerealno romantična.
Realno, ako ti je komšinica, a ne želiš više da je vidiš posle toga, zašto uopšte razmišljaš?
Kad je logično da ćeš morati da je viđaš i da neće biti prijatno.

ophidia, da li će ti biti lakše ako joj posle pamprčenja napisem roze pismo u kom piše: Izvini ali ti si previše dobra za mene, ja te ne zaslužujem?

jos polemisete ovde? dosad je mogla cijela vuka da je rokne jednom pa da krene novi krug.

jos polemisete ovde? dosad je mogla cijela vuka da je rokne jednom pa da krene novi krug.

E ako ćete da vršite ovde pritisak na mene, zaključajte temu!

E ako ćete da vršite ovde pritisak na mene, zaključajte temu!

Ih teške mi duševne raspre! Ili jebi ti, ili nam daj broj pa ćemo se dogovoriti da li će neko od nas.

Bolje?

Haha, nisam rekla PATETIČNA. Na tu sliku bih se ispovraćala.

Maestro, onda idi i kresni se, šta da ti kažem.

Jel ti reko da će naći alternativni kurac, dok ti tražiš savete i premišljaš se šta da radiš. Sad je drugi trsi, a ti drkaj i filozofiraj.

Na tu sliku bih se ispovraćala.

Vrhunac suptilnosti poklona, simboliše skromnost materijalizma ali dubinu duševne otvorenosti. :) Ako bi se ispovraćala na takav gest, onda nisi ni n, ni r od onako.... nerealno romantične.

Šanzame, šalio sam se :) Ophidia, ne bi verovala koliko sam ja romantičan ustvari, kad su prave devojke u pitanju. :)

Ja sam kupovao devojci cveće, svega mi.

Šanzame, šalio sam se :)

znamo da nisi i ne pokusavaj da se izvuces :D

Bez dokaza o dubokom džepu ne prihvatam nikakvu ponudu. Jebo romantiku.

Džep dubok, ne mož dublji... zavučem ruku u njega i dva dana izvlačim! I na kraju izvučem gorepomenutog NKV Tukija. :)

Ja sam kupovao devojci cveće, svega mi.

Ja sam ga brao/krao. I uvek sam bolje prolazio, prodavajući priču o romantici grbave klase... :)

Vrhunac suptilnosti poklona, simboliše skromnost materijalizma ali dubinu duševne otvorenosti. :) Ako bi se ispovraćala na takav gest, onda nisi ni n, ni r od onako.... nerealno romantične.

Bio je verovatno dok nije postao najnemaštovitiji poklon onog trenutka kad je počeo masovno da se praktikuje.
Ne treba se voditi time da je svaka devojka ista i ponavljati jednu istu priču sa svakom drugom devojkom, to je dosta izlizano.
Ako imaš ikakvu predstavu o nekoj osobi, valjda možeš da smisliš i maštovit poklon koji drugi dečko ne može, a ne cvet, parfem, ruža, šta već.
Tu pare nisu uopšte bitne, već gest (pošto ne pričamo o "poklonima") i koliko si spreman da se zanimaš za psihičko stanje neke devojke i njena interesovanja.

A ustvari sam štekara i zadnje pare dao na cigare i engleski čempionšip.

ne bi verovala koliko sam ja romantičan ustvari, kad su prave devojke u pitanju.

Skrndelji nisu prave devojke lolo (pronalazim se, pa mi krivo)

i skrndelji imamo dušu, baš ste cave :/