Prijava

Jacka sez:

Barakuda, tu pravišgrešku ti sam, jer kanda čitaš poređane po popularnosti. Sad, jest' da je tako iole zanimljivije (mada zašto nekog čitati ako je uopšte smor) ali ne može to kad ih ostaviš po vremenskom redosledu.

Ne volim da čitam po vremenu nastanka, monotono je jer u početku autor piše jednim stilom, tokom sredine svoje karijere do sad, drugim, a u sadašnjosti trećim (hoću reći da stil evoluira što duže autor provodi vremena na sajtu), pa obično budu predvidive, defke. Kad čitaš po popularnosti, onda je dinamičnije.

Ово је већ предлагано, и сви су подржали ја мислим...

Ја сам свакако за, да не бих трагао по дефкама ако неког читам, а нешто нисам, тј прескочио сам итд...

i ja sam za.
na primer kad upadnem kod nekog na profil a vec sam mu ocjenio neke defke, onako slucajno- usput, sa ovim bi mogao lako da odvojim defke koje nisam ocjenio do tad. tako da je korisno....

SoulOfMySoul
Autor ima 50 strana definicija. Strane mogu da se pomeraju 2 po 2. Jako je smorno ako ste stigli do 40-te strane da opet dođete do nje.

ma samo u URL-u napises koju oces stranu :)

Bio je predlog više puta. Dobar je, to dugme bi stvarno koristilo, a tehnički je lako izvodljivo.