Prijava

Jel me neko zajebava -1 poen jebote pa nije valjda jos nisu obračunali

3 od 4 defanzivca na ovoj su mi popili zuti. Sjajan start!

Može prijava? Ako nije kasno?
Tim betonjerka.

Не знам како се ово бодује ,ал мени играли троица , Матеја , Мутињо и Ивановић и само Ивановић добијо 1 бод .....

Jel se sad dobijaju bodovi i za prekinute napade, za odbrambene i vezne igrače? Opet im treba sto godina da obračunaju poene. Kapiten Pantela izgleda nije ni ušao večeras, jebi ga. :D
Inače, ovo je bilo veče očajnog fudbala, bar ono što sam ja gledao. Dortmund - Arsenal i Barsa - Milan.
Arsenal je igrao očajno u drugom poluvremenu, a Dortmund je napadao i napadao i naaaapadao, i utjerao ga nekako, na kraju. Tu sam pogodio iks :D
Milan pustio Barsu da se igra, ali su im dali gol u prvoj, i na kraju, u poslednjoj minuti. Gdje igrača, tu i plača.

Тек треба да додају поене за минуте и за примљене голове.

Možda čekaju i sutra da se odigraju utakmice.

Azurirali su sad sve, ja 20 bodova imam.

I don't wanna live on this planet anymore. :(

Nije mi jasno kako Srna ima 5 bodova? Piše da Šahtjor nije primio gol, a izgubili su 2:1. Oduzet mu je samo bod za žuti karton.

Ма нису ажурирали, није тачно сабрано, мени дали 20 поена гратис.

Ja imam 18, sa ovom greškom, ali sutra mi igra još 5-6 igrača, pa će biti bodova.

14 al sutra jos sedmorica...nije lose....jos samo da je Arshavin igrao :/

Ма људи, ови резултати сад немају везе с везом. Полако.

22 бода, сутра још петорица, није лоше (:

Zakasnio sam sa prijavom ! Jel da ? Jebem ti sve, svake godine nesto zajebem.Prosle nisam potvrdio onaj kurac, ove zakasnim sa prijavom! Dobro nema veze! Karacu vas sledece godine !

AAAAAAA neverovatnih 6 bodova!!! Kakav sam menadžer ovo je strašno....Još sedmorica danas nadam se da će biti bolje auuu...Radiće wild kolko vidim odma nema zajebancije...

9 bodova zahvaljujuci Ivanovicu koji ima 7 i Kagawi sa 2...ali veceras jos sedmorica....pa da budemo na vrhu posle prvog kola! ZELIM VAM JAKO LOSU NOC !

Како бре Пеки немају везе с везом? Видиш да сам последњи, значи резултати су скроз нормални :)

13 bodova, večeras još šestorica. Kako sam se nadao, odlično sam prošao.. :)