Prijava

Izbacio sam Pata, ubacio Ronalda nisam se valjda zajebo, juce mi igrala samo 3 igraca i nakupili 21 dob. Ostali svi igraju danas! IDEMO!

Глупи тренер ми оставио Пантелу капитена на клупи, невера.

Ја без голмана ово коло, Адлер повређен а Де Геа не игра...

А најјаче ми је што су резервни дресови Манчестера исти као моји дресови на овој игрици, а први пут сам их видео вечерас. Који сам Верица Ракочевић, е.

Pola ekipe mi nije igralo, jebem ti Fergijeve rotacije...Aguero mi jebeni kapiten i izgleda da ni on nije opeglao....mrtvi englezi sa njihovim rotiranjem igraca...pu, govna mrtva

EDIT:

Ipak mi je dosta igraca odigralo..kasnili poJeni. Izvinjavam se gospodinu Manciniju sto sam ga uvredio.

Нисам задовољан. Руни капитен није ништа урадио, а Ван Бујтен замењен.

Коларов дао гол, Тошић асистиро, идемо! СРБИЈА!

Мене одушевљава колико сам ја способан да не испратим свој осећај. Хтео да ставим Коларова, а ставио Мајку Ричардса; Хтео да ставим Рафињу, ставио јебеног Пујола, хтео да ставим Тиага Силву, ставио Суботића. Промашај. Ја сам јебени промашај кад је ово у питању.

ЛШ фентси , категорија ШЕЛО!

Lepo ti napomenuh da Suboticu na svadbi ne bih dao da mi igra, ali ti ne verujes u moj krucijalni sud. Meni se jednostavno mora verovati.

Суботић је имао 3 солидна поена, није он проблем. :)

Ај бре ви са ЛШ-а упадните барем и на овај ЛЕ фентси , у овој лиги свега 8 учесника ...

Ај бре ви са ЛШ-а упадните барем и на овај ЛЕ фентси , у овој лиги свега 8 учесника ...

Ajde samo da je popunimo nr mora ne znam kolko aktivan da se bude,to je da se istresemo samo :)

Meni nisu igrali ni Stankovic ,ni Milner ,ni Jang, a Laveci slepac odigrao 56 min i za to vreme je popusio falus.
Pozicija: odlicno 24-to mesto!

Ма ово је курчина, МНОГО је лакше играти лигашки фантази, премијерлигашки у овом случају. Превише непредвидива ова ЛШ.

Al zato LE cepa Hugo Almeida 5.5 miliona već 2 gola dade čovek a pola sata se igra

У ЛЕ сам први ,фак јеа! 55 поена....

пратим те у стопу, без опуштања :D

Nije lose bilo ovo kolo...onako..korekt. U sledecem drndam.

Jebem ti Gomeza i Gigsa ja ih izbacim u poslednjem trenutku i vidi šta rade...

Jang, Lampard i Soldado strelci, Laveci asistent i zaradio penal, Nojer i Mandanda nisu primili gol, defanzivci do jaja odigrali.
69 poena u ovom kolu..