Prijava

Hajde da pišemo ovde svoje pripovesti iz švaleracije, i doživljaje iz ljubavnih podviga, jer je jelte u narodu i posel'ma poznato da su Vukajlijaši golemi jebači i da pola od nas provodi vreme na sajtu zbog toga što su nam ljubomorni muževi (a bogami i žene, kad je reč o Vukajlijašicama, koje su seksi, sisate mačket'ne) ucenili glave na vrednost od 'iljadu maraka, dvoje prasića i uz gratis motokultivator kineske proizvodnje.
------

Jedna moja:
U srednjoj, zabavljao sam se sa jednom seljančicom, koja bi sisata i pohotna, ali joj ćaća nije dao da ima momka (pitam se zašto) i pretio da će i nju i momka prebiti kao mačke. Međutim, kako je svako zabranjeno voće slatko, tako i meni bi. Bi decembar, napadao sneg po Bosni, sve poledilo, a ja sa svojim trula višnja Opel Kadetom se zaputio da pokupim malu, pa da je vodim "do sokaka". I taman kad sam bio pred kućom, kako bi poledica, sletim u kanal. Aupičkumaterinu! Sva sreća nije bio otac, tu, ali je bio stric i dva kršna rođaka koji su traktorom izšlepali mi auto, ali zato su me pozvali na rakiju, i uzeli sve porodične informacije, čiji sam, gde idem u srednju, itd... Ispostavilo se da mi znaju oca... i tako ti se ja izvučem.. Seljančica se posle par godina udala, nisam je odavno video.

Haha Lukse svaja ti dala.

једна једном хтела да ми да ал' сам јој рекао да може само без кондома јер ја као узорни римокатолик који не жели да просипа живот по аналним и усним дупљама прскам само тамо где се налазе јајне ћелије онда је питах да јој јајна ћелија није можда у рчми, она рекла да не зна и онда је долетео огроман гаргојл и одгризао јој главу

Ja jednom izvukao živu glavu zato što sam zakasnio u švaleranciju. Dobra gospoja bila, a ja naložen... I penjem se ja stubištem, trčim, kasnim 15 minuta, ubiće me... Kad ono njen muž tek silazi niz stepenice, carinik, ode u duplu smjenu. Ispostavilo se da je zaboravio rezervnu košulju i neke bitne papire, jebem li ga, pa se mor'o vratit po to.

E da Skočko pričao si to već negde. Spasilo te to što si netačan ko kineska vaservaga.

Jelda da sma pisao već o ovome? Ne mogu se sjetit teme a bila je sigurno.

Jebote konj, stvarno si pod crnom magijom. Traži nekog belog maga i skidaj ta sranja.

Тамо пре две , три године кренем код једне девојчице кући , каже сама , нема никог.Ја дошо и оно стварно нема никог ,ал курац ,одједанпут јој долазе ћале и кева из , замислите Француске , имали превоз дан раније и ја моро да бегам а де ћу него под прозор у задњем делу куће , јер нема другог начина а да те не виде.А био децембар крв му јебем.И тако сам ја на снегу и минус 15 , стојао ,чучао и седео под оним прозором добрих 5 сати док гастарбајтерска гамад није легла да спава и док ме фукса није провела безбедно на друм.Било је ужасно ,осећо сам се као браниоц Стаљинграда у оним рушевинама на цичи и зими када скукучен седи и чека неки курац .......... Кад сам дошо кући и лего у кревет никад већу топлину нисам осетио :)) а вала се и никад нисам ни смрзо ко тад ....

električar
Jebote konj, stvarno si pod crnom magijom. Traži nekog belog maga i skidaj ta sranja.

Po čemu si zaključio? :)

осећо сам се као браниоц Стаљинграда у оним рушевинама на цичи и зими када скукучен седи и чека неки курац

Jebena pobjeda!