Начи Пантела !!!

  1. Чекај јел могуће да је све ово кренуло одавде?

    Вероватно има али не могу листам.
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rXh_zVDZ3kY

  2. Није, прави Пантела је онај са Фејсбука.

  3. Пантела је Марк Цукенберг.

  4. Juče sam pregeldao ono na Fejzbuku i ništa mi nije jasno. Lik ne da je "zasnovao Pantelu" na osnovu ovog našeg, nego nijednu novu reč nema. Sve na istu foru, samo obrće. Milion lajkova i "KACAM RASAN" komentara.

    Sutra ću pokušam bez mozga, ako ni tad ne uspem da skontam, odustajem.

  5. Није, прави Пантела је онај са Фејсбука.

    Jeste kurac, svi kopiraju onog twiteraša.

  6. Ма Пантела је у ствари Стив Џобс.... Исценирао је своју смрт да би могао да се зајебава....

  7. Pantela odavde je car

    Нисам, не клеветји.

  8. "Самба деђанде,епа,епа" хахахах овај са фејса не зна ни да плагира како доликује. Префантастично су терали балон вечерас играчи Олимпијакоса, али сјебаше их Гали јебем их уста потамљена.

  9. Ima istine. Mozda podsvesno. Premda, nisam se nikome tome hvalio niti svojatao (ako se ovako pise :])

  10. Naravno da jesi, kao i svi učesnici ove teme 10- 20 strana unazad. Svaki drugi je napisao ' NAŠ PANTELA'

  11. Pantela 'ladno zab'o het-trik sad za jedno poluvreme.

    10' 0 - 1 M. Pantelic
    17' 0 - 2 M. Pantelic
    29' 0 - 3 M. Pantelic

  12. Ништа мање нисмо ни очекивали. Кад је расан!

  13. Pantela jebe na Kerkyra Stadium is a multi-purpose stadium in Kerkyra, Greece.

  14. Dao cetvrti!!!!!!!121321424764898

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.