Prijava

Maja Japundža Nikolić, Petra Cvijić, razmak, pa ostale.

Јебему миша, па није Матеусова водитељка... Или јесте?

A i ko da je bitno, jebo bi je međ sise, svršio po faci, and nothing else matters.

naci, upozno sam mariju kilibardu i natasu stojcevic. one su toliko jebeno lepe u prirodi da ti pamet stane! i ne samo to - skroz su gotivni likovi. 'naci, njih dve bi posedovao, a posle bi ih jos malo posedovao.

lena kovacevic je toliko, nekako... mila, nju bih samo mazio po kosi.. i mozda bi joj lizao... a mozda bi je pustio i da mi popusi. mnogo je bre slatka.

onu jovanu jankovic sam video u kaficu, bila dva metra od mene. i gledam je i mislim se "upickumaterinu kakva skrndeljka!" i kaze mi ortak ko je, ja u neverici. ona je tooooolikooooo ruzna u prirodi, ja sam jos uvek u soku kako je moguce da se takva spodoba toliko lepo slika! 'naci bukvalno je vreca kostiju, faca joj ko u konja sa onom nosinom grbavom, usta ogromna, neke odvratne pege po licu ima i ogavne fleke po vratu (nedostatak pigmenta, sta li je....) bljargh!

e da, i ovu tijanu, sto vodi domacine ozeni se, sam video u posti pre par nedelja, riba je uzasno prljava, strokava i dismr...

Букснетина™

Пеки завидим ти сунце ти твоје!!!

A i Marija Kilibarda mi je rekla da sam sladak. Beat that! :D

lena kovacevic je toliko, nekako... mila, nju bih samo mazio po kosi.. i mozda bi joj lizao... a mozda bi je pustio i da mi popusi. mnogo je bre slatka.

Top izjava. Sampionska i manijacka. Cenim.

Ipak bih te zamolio da se suzdrzis nadalje, da ne bih morao da te ustrelim kao psa, jer o mojoj imaginarnoj devojci pricas. A i Buksninoj. A Buksna je krsan mladic, samo da te obavestim.

ne znam da li moja komsinica lena ulazi u kategoriju voditeljki ali svakako je ona van konkurencije. nevidjeno zracenje

bushido, postujem. povlacim se djentlmenski i momentalno obustavljam dalje razmisljanje o njoj. (u stvari, nisam djentlmen - picka sam)

Joj, meni je skroz lepa ona voditeljka Branka. Ima sina, kasne 30e. Poznata jako. Videh je uzivo i bas je lepa.

Koja je ovo nićpor dama? :)

http://weathergirlstv.com/

Ovde ima odličnih voditeljki sa vremenskih prognoza. Nema naših.

Ajde ovi sto su kacili kamenjarke tipa Natasa Miljkovic, Sanja Marinkovic i slicne gmizavce, a svi znamo da se nisu salili, da se dobrovoljno sami udalje sa teme!

Тема се развила у жељеном правцу..
Мишн акомплишд.

Јој, заборавих на њу. Она је прави медењачић. Вала баш је да је ожениш.

Сварог
Јебему миша, па није Матеусова водитељка... Или јесте?

Маријаница је све шта јој падне на памет. Говори (Говорила је) за себе да је: манекенка, списатељица (књижевница), зубни техничар, па и стоматолог, па што не би била и водитељка.

DUŠICA SPASIĆ!!!!!!!!!!!

JA BIH NJU TAKO.... RRRRRRRRRRRRRRR GRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!