Prijava

Ljudi S300 i Su27 počinju da budu zastareli, ako ćeš vojsku uzmi:
deset S400 raketnih sistema (izlaze uskoro), 50 Su-t50,dvaes tupovljeva, petsto kopija t90 tenkova mejd in Zerbija, tries Mi28 helikoptera i napravi neku bolju verziju Scad rakete.
E da i mnogo artiljerije, mnogo. Kaćuške, bestrzajni topovi, mortari, sve to.
Mobiliši dvesta hiljada ljudi i ako naglo napadneš uspećeš da doguraš do Kosovske Mitrovice.
Nažalost nakon par nedelja vojska će ti biti uništena tako da ne vidim šta bi sprečilo neku jaču ofanzivu NATOa.

otici na ostrvo neko kod nekog plemena koje nije culo za civilizaciju,pokazati im tehnologiju i ubediti ih da si mesija...vrsipovace te ceo zivot,a i kad umres imace tvoju statuu
to se moze izvesti,ozbiljno

Па ако имају пророчанство у којем ће бели човек завладати њима, да, могло би... Добра идеја, стварно.

nemaju prorocanstvo,ovo su neki koji nisu nikad ni videli belog coveka
pokazes im tehnologiju nasu,znas sta bi to bilo za njih,odmah bi ti poverovali da si poslat od boga

Зар стварно мислиш да они немају неко своје предање, своју веру, према томе и пророчанства и томе слично?

Ja bih volela da budem diktator! Za sada samo manipulišem, ali ću se i ja probiti! Svi bi meni kuvali i pevali! JA ZA DIKTATORA!

Biti diktator, al' za dobro naroda, možda jeste privilegija, ali je isto tako i velika obaveza i težak posao. To što neki zaborave ovo "za dobro naroda", ne znači da su svi diktatori loši. Diktatura je vrsta vlasti koja je najbolja.

Koji sam ja fail od covjeka, procitah "Kutak za direktore i one koji bi voleli da to budu" i sad kad vidim da je o diktatorima rijec, odo.

Stavio bih zakon po kome se ne bi plaćala Tv pretplata za RTS, nego samo za one kanale gde se pušta milozvučni glas Rada Lackovića.
Uveo bih novu krilaticu: Svako je kriv dok se ne dokaže suprotno.
Zaratio bih sa svim okolnim zemljama, a onda zatražio politički azil.
Platio bih Bjelici plastičnu korekciju nosa, a ostatke istog upotrebio za izradu krila putničkog aviona.
Mogao bih reći Ja jebem, a da mi niko ne protivreči.

Ја да сам диктатор анектирао бих Босну и Херцеговину, стигао до Вировитице и одатле гранатирао Загреб, Албанију би припојио Косову, Косово Србији. Купио би вилу на Сплитској ривијери и тамо подигао велики споменик мени. У Сарајеву би подигао споменик Дражи Михалјовићу. Први би признао независност Шкотске, и на крају легализовао бих марихуану.

Pitanje šta bi radili kad bi postali diktator, a ne moja baba. Ja bih samo uveo pravilo da izabrana misica te godine postaje moja žena. Ali sve žene se moraju prijaviti na to takmičenje, msm one iznad 18 i manje od 20 godina.