Besplatni savjeti

  1. Е како ми ово познато звучи. Још један млад живот који ће да уништи коцка и дрога. Јбг.

  2. Не бојим се, надам се само да ћу бити присутан кад се то деси. ;Д

  3. Samhaine, dobio si posa'. Čestitam! Sam si kriv.

  4. sad fino čoveka isplati za obavljen poso, nemoj da si cicija

  5. Tasmanijski, ovaj posa' se radi iz ljubavi, ne za pare. A i što će mu pare, kad bi mu ih da', on bi ih odma' propio i prokurva', bolje ih neka kod mene, ja ću to da radim umjesto njega, on mora da bude trijazan zbog posla.

  6. ma u pravu si ti, samo daj mu ipak ti te pare, pa nek ih popije, da ga lakše pobedim u kartama, znaš, kocka je to, a ja ću se pobrinuti za kurvanje:))

  7. Samhaine, pošto i ti vjeruješ u Boga, za tebe glasi isti odgovor ka' i za Vukašina u vezi plate. :)

  8. Ja ne verujem u boga ,ali hoću posao ,jer sam crni gavran i volim da slušam tuđe probleme. A znam i rešiti ,po koji lak. :D

  9. Nina, dobila si posa', sad samo treba da nađeš neke pacijente koji će da slušaju tvoje savjete.

  10. A nema me u spisku "lekara"...Da nisam i ja pacijenat? :D

  11. Evo te sad upisah, sad mo'š da liječiš narod od sebe.

  12. Biće mi čast...:D Mi laprdamo na četu ,pridruži nam se! ;)

  13. Važi, 'oću, ali ka' snajper.

  14. Ima li ovde ikoga?

  15. Samo mi, jarići, mama nije kući i dođite kasnije;)

  16. Дубе, која по реду тема? :)

  17. Dub nosi svoj portabl defibrilator i ozivljava upokojene teme.
    http://busy-mommy.com/wp-content/uploads/2009/11/medtronic-defibrillator.jpg

    CLEAR!

  18. Ma ne znam, to je bilo juče, danas je drugačije :))))
    Mislim da je bilo 10ak, al nisu sve prošle, al na ovu o moderatorima se upecali skroz. A na ovoj temi nema zaposlenih. Čeka se na njih.

    EDIT: Jerry, zanimljiva stvarčica, ću je kupim kod Kineza na rasprodaji :D