Prijava

onog zezatora banovase

ZeZaToR
Константно непотребно провоцирање и препирање са модераторима и осталим члановима на свим темама и константно истеривање имагинарне правде. Притом, нон стоп клевеће и измишља неке информације које само он има, качи туђе приватне преписке без дозволе и информације о члановима. Констнано навлачење других људи на бан троловањем и прогањајући их, а затим се жали модераторима (које нимало не штеди у клеветању) како га хејтују и вређају. Допринос сајту - никакав сем наведеног. Смарач и пувањак од човека. Што даље од сајта за забаву са оваквим ликовима.

a lik je stalno nesto ceprkao, sto bi rekli guro nos de mu nije mesto

i otkrivao je zavere velike
http://vukajlija.com/forum/teme/33149-gde-je-kaizen

ja mislim da su ga banovali jer je sigurno znao nesto cega se oni boje! nekako ih je ucenjivo!

sta vi mislite?

MA, ZEZAJU SE MALO AXAXAXAXAXAXXAXAXXAXAXAXXAA

nije zezancija, covek je trajno banovan

ja mislim da su oni njega ubili pa su ga zato banovali jer da su ga ubili i ostavili nalog nebanovan onda bi se svi pitali sta je sa zezatora i poceli bi da istrazuju i na kraju bi dosli do sokantnih otkrica, ovako misle da e samo banovan i boli ih kurac sto ga nema

Odbanovan Burzum a banovan Zezator? Kakva koincidencija! Odo da čitam horoskop.

i bushido odbanovan trajno, cudna rabota

i dundo :D banovan trajno, stvarno se nesto veliko desava

Ја б'реко да су на помол избори.

Odbanovani Burzum, Bušido i Samhain, a banovan Zezator? Po meni, to je mnogo više nego fer trampa.

Ljudi banovali su caru :O

Odbanovani Burzum, Bušido i Samhain, a banovan Zezator? Po meni, to je mnogo više nego fer trampa.

Што јес, јес.

Odbanovani Burzum, Bušido i Samhain, a banovan Zezator? Po meni, to je mnogo više nego fer trampa.

Odbanovani Burzum, Bušido i Samhain, a banovan Zezator?

Pih. Odbanujte Caru, Fejsa i Pjera, ako već težite pravičnosti. Ovakva selektivna odbanjivanja dalje uveravaju u nelogičnost trajnog bana navedenima i nisu indikator posedovanja muda.

Caru -ne.
Fejza - da.
Pjera - hudfak je Pjer i šta je uradio za sajt?

odbanovati sve i aupičkumaterinu i anarhija...

Inače Pjer je pao u depresiju.

Pjer je bio dobar lik, Bog da mu dušu prosti. Šta je uradio za sajt? Ne znam Kostiću, možda čovek ima stvaran život a ovde dolazi samo da bi se zezao. Šta ste se uživeli u sajt jebote?

Caru -ne.
Fejza - da.
Pjera - hudfak je Pjer i šta je uradio za sajt?

Caru - Da.
Fejza - Ne.
Ovo za Pjera isto lolo