Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Finale kupa će se održati sutra.

  2. Pobedniku doček pred Skupštinom! ;)

  3. Promenite naslov u "Finale kupa"!

  4. Биће рутаво вечерас!
    Одо у село да стругнем пивакиса.

  5. Bruce

    Pobedniku doček pred Skupštinom! ;)

    Skupštinom stanara? ;-)

  6. ☩ Kurd ☩
    Bruce
    Pobedniku doček pred Skupštinom! ;)

    Skupštinom stanara? ;-)

    Боље на теми http://vukajlija.com/forum/teme/33945-vukajlija-kup-oktobar-2011-informacije?strana=5#post_1712326 напиши ко су финалисти, уместо што ћераш спрдњу.

  7. Ajmo, finale je breeee! Glasajte, glasajte i samo glasajte! Pošaljite SMS sa tekstom KUP_REDNI BROJ NALOGA na 3646345234234 i osvojite potencijalni blow job od strane rasne crnke!

  8. PU! Nisam kupio pivo...

  9. Još 3 minuta do kraja

  10. http://img18.imageshack.us/img18/817/topnb.png
    Vukajlija KUP - Oktobar 2011. je zvanično završen.
    Pobednik kupa je Bobi Braun!
    Ovim putem mu čestitam u ime cele organizacije i svečano uručujem ovaj pehar:
    http://img703.imageshack.us/img703/3038/trophylogo.png

    Zahvaljujemo se svim takmičarima na učešću, svima koji su glasali i verno pratili KUP.
    Zahvaljujemo se Pekiju, koji je idejni tvorac i organizator KUP-a, Črč Pub, koja je velikim delom doprinela organizaciji, Messalini, Kurdu, Uradu, Marijani, Black Hole-u, Lullaby, Energiji, Vlatku, Mylycy, Celtu, Korleonu i Wojteku, kako na organizaciji, tako i na pomoći u njoj.
    Hvala svima, bez svih vas ne bi smo uspeli!

    Za ostale smo spremili Vukajlija KUP 2011. wallpaper, kako bi bili nolajferi do kraja:

    http://img59.imageshack.us/img59/8205/logormox.jpg

    Do sledećeg KUP-a, pozdrav!
    Vaš, StefanKostić.

  11. Браво Боби мајсторе, све честитке.

  12. Čestitke Bobiju.
    Džeksone, čestitke i tebi. Odlično si se držao. Ipak je SEVER ispao bolji od ostalih konferencija! Je l' tako Džeksone?

  13. Čestitam Bobiju i ovde. Nisam baš odabrao pravu definiciju od dve koje sam imao u glavi, ali eto. Možda bi ona druga još i gore prošla :D

    Džeksone, čestitke i tebi. Odlično si se držao. Ipak je SEVER ispao bolji od ostalih konferencija! Je l' tako Džeksone?

    Hvala Vučice :) Najvažnije je da nisam osramotio SEVER već se junački borio do kraja :)

  14. Svaka čast Bobi! Ništa bez stare garde!! :)

  15. Svaka čast!

    Nije mala stvar da se pobedi na Vukajliji! :-)

  16. Mafija, otišao negde na pivo i čeka jutro da svi pozaspemo :)))

  17. Čestitam Bobi Braune, znam ja koga pratim :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.