Prijava

Пошто имам хроничне мигрене, једно време сам се триповао да имам неки тумор на мозгу. Што је најгоре, одем на снимање, а доктори нешто разјебали и као нашли неку масу, кева се фрапирала. Ал' ништа, на крају, биће да само пуно блејим у монитор лолол
Такође сам триповао да имам неке метиље и пантљичаре и те курце, али сам ипак сконтао да се само јако нездраво храним.

Мислим да је множина хипохондри, тј. да постоји непостојано А.

Да, у праву си, хвала што си ми указао на то.

Сетио сам се да сам се неко време триповао да ћу инфаркт да добијем, чак сам ишао и код доктора да ме прегледа, лик ме је гледао као неку будалу.

ЕДИТ: Провалио сам да не могу сам да изменим име теме тако да бих овом приликом замолио неког од модератора да само склони ''а'', тако да буде ''хипохондре''. Фала.

Наливам се Гуараном као нездрава већ годинама. Прошли месец сам триповала да ћу имати инфаркт због неког бола у грудима ... док нисам видела модрицу и сетила се ударца о врата :)

Наливам се Гуараном као нездрава већ годинама. Прошли месец сам триповала да ћу имати инфаркт због неког бола у грудима ... док нисам видела модрицу и сетила се ударца о врата :)

A zamisli one sto se godinama nalijavu Red Bullom koji je mnogo jaci od guarane :) Eno ih zive :)

e ti energetski napitci nisu za zajebanciju uopšte... Moj ortak je jednom pred trening i na treningu popio to (imao je običaj da pije ta sranja za treninge sa ubeđenjem da će imati više snage/energije/izdržljivost/neampojmašta) i doživeo nešto poput mini infarkta od viša elektrolita ili tako nešto, nisam skapirao u potpunosti... Mnogo sjebano.

@latinče moja keva isto ima migrene hronične, i ona je išla na EEG i CT skener i nisu joj ništa našli... To je uglavnom na nekom psihičkom nivou, neke situacije ili događaji ti to izazivaju...

Kad god se neko blizak meni od nečega razboli ja počnem da dobijam slične simptome te iste bolesti, odnosno tripujem da ih dobijam. Čim tom nekom bude bolje i ja ozdravim naprasno.

e ti energetski napitci nisu za zajebanciju uopšte... Moj ortak je jednom pred trening i na treningu popio to (imao je običaj da pije ta sranja za treninge sa ubeđenjem da će imati više snage/energije/izdržljivost/neampojmašta) i doživeo nešto poput mini infarkta od viša elektrolita ili tako nešto, nisam skapirao u potpunosti... Mnogo sjebano.

Pre treninga je ok.
Ja sam pio pre treninga i tekmi, ali tokom treninga nije u redu posto od umora ti srce brzo kuca + enegertsko pice... Znas ishod...

Kad god se neko blizak meni od nečega razboli ja počnem da dobijam slične simptome te iste bolesti, odnosno tripujem da ih dobijam. Čim tom nekom bude bolje i ja ozdravim naprasno.

Ja imam slicne tripove, ali ne kad mi se razboli iz porodice neko.
Nego kad gledam neku lekarsku TV emisiju i kad predstavljaju bolesti ja se utripujem da imam tu bolest :)

Кад год ме заболи грло трипујем да имам рак истог. Можда и имам!

Ај да неко промени ово ''хиподондаре'', боде ми очи.

Недавно сам се истриповао да имам рак плућа или нешто, нисам могао да дишем када сам устао мамуран. Добро је да је све то само упала плућа.

Ja perem ruke previše, uvek se tripujem nekih boleština. Inače, ništa tipa rak, sida, itd itd.

Boli me jedan testis i to samo kad dodjem iz škole. Udarila me lopta tamo i tripujem se

uuu, kakav tema za mene..
hronične migrene-tumor mozga garant
bol u leđima i grlu-upala pluća
otekli krajnici-mononukleoza

al ja se sama sebi smejem zbog toga, uvek sam svesna da su to tripovi i ne brinem stvarno, više mi padne na pamet..e zato sam stvarno navučena sam na ferveks, mnogo me lepo opusti i oraspoloži..

i da, nije baš hipohodrija, ali redovno se tripujem da sam trudna..otprilike sam već nekoliko godina trudna-kao Georgina:)))

Ovo ovde je sve odličan materijal za doktorsku odbojku.
Da li vam se nekad desilo tako nešto?

pazi, ja verujem da je nekada i neophodno kako ne bi ubio pacijenta..
recimo, moja tetka je bukvalno uvek bolesna od raznih fanomskih stanja srca koja se ne pojavljuju ni na jednom do sada izumljenom aparatu, zatim bolesti pluća ili mozga čiji je jedini simtom umor itd. ona je u suštini najlenja osoba koju znam i izgovor za svoju lenjost-čitaj nepomicanje iz ležećeg položaja, nalazi u tim izmišljenim bolestima. ali da sam lekar, oterala bih je u tri pičke materine sto puta do sada..
e pošto je to nezakonito, verujem da i ti ljudi živce imaju pa moraju malo da olakšaju sebi tom odbojkom. i njoj to konstantno rade i ja se samo zapitam--kako je ne mrzi??
ja verujem da i ona u suštini zna da je savršeno zdrava, pa onda ako stvarno nema pametnija posla, neka igra odbojku.

Pisano je s određenom dozom pesničke slobode na osnovu istinitog događaja kad me pre par godina nešto ujelo u snu i napravilo otok. Kad sam otišao u dom zdravlja rekli su ujed krpelja ali im trenutno nije tu "ekspert za krpelje" pa su me poslali u kbc na odsek za tropske bolesti. Tamo su se prekrstili i nogom i rukom za šta sam došao i prosledili me na kožno jer im se činilo da je neki osip.
Tamo na kožnom su rekli da me verovatno ujeo pauk ili nešto slično i da nema opasnosti al sam iskoristio priliku da mi pogledaju i neki neobičan mladež na leđima, nakon čega su se konsultovali grupno pa onda izvadili neku enciklopediju i gatali u nju jedno petnajs minuta uz povremeno traženje mišljenja od mene "da li je to - to". A ja otkud da znam, na leđima mi je za ime svemogućeg Peruna, oni ga valjda bolje vide od mene. Složiše se na kraju da je neki "tandarabroć nevus" i da je ispod njega upaljena lojna žlezda zbog čega ciklično otvrdnjava, otpada i iznova se pojavljuje.

Сад баш читам ове старије постове, пипам крајнике и размишљам да ли имам мононуклеозу. А јесу мало отечени. И уво ме боли углавном пре подне. После престане па и заборавим.