Prijava

Ali stvarno, bez zebancije i trolovanja. Pročitajte sledeći članak, onako, pređite ga očima:
http://games.yahoo.com/blogs/plugged-in/online-gamers-crack-aids-enzyme-puzzle-161920724.html

Ukratko, neki gejmeri su lagano dešifrovali i sastavili enzim HIV virusa za 3 nedelje, koristeći neku 3D igricu specijalno namenjenu za to (Nek me neko ispravi ako grešim, al ja sam tako razumeo)

Prvi korak u otkrivanju leka (Tj. otkrivanju stvari koje mogu da sjebu ovaj enzim i da ga uspore/blokiraju/unište) jeste da se otkrije kako izgleda i kako funkcioniše, i ovi momci su baš to i uradili.

Ovo će na prvom mestu da pokrene masovno istraživanje na polju side, a na drugom masovno pokazivanje ovog članka roditeljima uz obrazloženje ''A igrice zaglupljuju i troše vreme a?''

Ja sam lično oduvek bio mišljenja da su dobri gejmeri izuzetno genijalna a opet vrlo lenja deca/osobe. Ovo je prvi put da su njihovi talenti prostorno logičkog razmišljanja stavljena u korist čovečanstvu.

I sta vredi sto su otkrili to kad nece moci da pomognu nikome jer nije u koristi farmaceutskoj mafiji?

Oni koji su ovo rešili definitivno nisu "izuzetno genijalna (lolić) lenja deca" i prosečni "gejmeri", tojes' igrači wowa, countera ili neke fudbalske ili ratne simulacije. Zato, "gejmeri" ne laskajte (si) sebi.

Oni koji su ovo rešili definitivno nisu "izuzetno genijalna (lolić) lenja deca" i prosečni "gejmeri", tojes' igrači wowa, countera ili neke fudbalske ili ratne simulacije. Zato, "gejmeri" ne laskajte (si) sebi.

Jok, nego su tvoji judeojevrejski masoni koji u igrama uvek biraju Izrael i obožavaju igrice tipa Call of duty zbog ubijanja Nemaca. Ovo bre pravoslavna deca, nije isključeno da su i naši.

Svaka čast. Ipak, za proizvodnju bilo kog novog leka potrebno je minimum nekoliko milijardi eura. A za takav jedan projekat, potrebno je mnogo više. Problem je što se to ne isplati, jer najveći procenat obolelih je u nerazvijenim zemljama i oni ne bi mogli da plate lek onoliko koliko je potrebno da bi se to isplatilo istraživati i praviti. A uz to, već postoje lekovi za sidu, koji su relativno efikasni i prodaju se solidno. Nije to nikakva zavera, niti mafija, nego posao, kao i svaki drugi...

Требало би момцима честитати на труду, али им истовремено указати на то да је сида планиран посао, који је народу подметнут као изговор за легализовање здравствене мафије.

Ne verujem da je planirana, jer kao što rekoh, farmaceutska industrija se mnogo više bogati na mnogim drugim lekovima, nego na lekovima za sidu.

Хм, постоји један елеменат који се зове ''нови свеЦки поредак'' који налаже контролисано смањење популације. Да ли и то игра неку улогу- може, а и не мора бити.

Meni je nastavnica biologije rekla da su masoni krivi za sve!

U jebote :) ako lek bude radio onda to je novi svetski poredak :)

Meni je nastavnica biologije rekla da su masoni krivi za sve!

Папа и његова пропаганда!

и да су смислили, направиће неки нови вирус/бактерију која је "мутирала" и немају лека. јебеш Свет ако не постоји 10 смртних обољења...

Сида је тотално аут дечаци, то су осамдесете и деведесете било у моди. Ах !

Kako ste smesni, pa napisace hakeri krek za taj novi virus.

Ovom prilikom jebem farmaceutskoj mafiji mater jer zbog njih ne mogu legalno da posadim konoplju u dvoristu a i zbog svih nastojanja da pokusaju unisiti ovaj projekat, a ovi gameri trebali bi i Kaizenu pomoci da popravi ovaj server vec 2 puta pisem jednu te istu stvar

Jok, nego su tvoji judeojevrejski masoni koji u igrama uvek biraju Izrael i obožavaju igrice tipa Call of duty zbog ubijanja Nemaca. Ovo bre pravoslavna deca, nije isključeno da su i naši.

Hahahahaha :D

Dobro sad, wow igrači su kreteni, kao i veliki procenat gejmerske populacije, to je tačno, ali postoje igrice koje zahtevaju izuzetan nivo logičke sposobnosti i inteligencije. Nisu svi gejmeri ko klasični gejmeri jbg, ali ima izvanrednih.

Pa gledaj gujo, to je tačno, ali je takođe tačno da bilo koji naučno-tehnološki napredak prvo pomaže samo razvijene zemlje pa tek onda mnogo kasnije i ostale... Al jebi ga, takva nam planeta, šta sad, bolje išta nego ništa.
E sad, ''farmaceutska mafija'' ne bi imala toliko da izgubi ako se sida iskoreni, nije to bog zna koliko rasprostranjena bolest (Mislim, ima rasprostranjenijih, samo je sida mnogo zajebanija), tako da verujem da od ovog i može biti nešto.

A to kontrolisanje svetske populacije, papini masoni, Egipatsi vanzemaljci i šejpšifteri, o tome nećemo, mnogo je to komplexno i nedokazivo.

Ja mislila postavili osnove tako što ne jebu.

Сида је тотално аут дечаци, то су осамдесете и деведесете било у моди. Ах !

Каскају 20 дина. Ко још данас има сиду, јбт?