Prijava

Tražim seriju koja se prikazivala pre par godina na RTS-u... Ne znam tačana naziv ciljam na Nevidljivi čovek.. mada nema ništa o tome...Stavljaju film i novelu prvi plan...

Radnja serije: Uzeli su nekog lika na testiranje i ubrizgali mu nešto.. i on može da postaje nevidljiv kad hoće, ali ima nešto istetovirano na ruci što mu je merač sedativa što ga smiruje...
I ako ne primi neki sedativ počinje da ludi, oči mu prelaze u crveno, pa crno i kad skroz poludi postanu mu srebrne..

Ako neko zna kak ose zove serija nek pomaže..

MOJNE SPEMA DA BUDE!!

Gledao sam film :) ali ovo je serija :) drugacije je :) On postaje nevidljiv kad hoce...
Nije nevidljiv non stop...

E jebem li ga onda. :D

:D Jebiga :D hvala za pokusaj :D

reci koja je serija :D

ciljam na Nevidljivi čovek

A ispade "The invisible man". Šta ti je ironija..

Pa trazio sam invisible man i nije mi izbacivalo bre :)

Pa trebao si na IMDb da probaš, i da ideš na dole.

Domaca. Radi se o porodici, klinac pada godinu, brat ostavlja silne marke na kiosku.
Deda trazi neko blago, ali sjebase ga neka 2 seljaka. Na kraju sve dodje na svoje.

Unapred hvala.

Domaca. Radi se o porodici, klinac pada godinu, brat ostavlja silne marke na kiosku.
Deda trazi neko blago, ali sjebase ga neka 2 seljaka. Na kraju sve dodje na svoje.

Unapred hvala.

Trolujes?

Domaca. Radi se o porodici, klinac pada godinu, brat ostavlja silne marke na kiosku.
Deda trazi neko blago, ali sjebase ga neka 2 seljaka. Na kraju sve dodje na svoje.

Da nije LOST?

Pogledaj RTS, sigurno ce biti repriza, pa ces viditi kako se zove...

Zvuči poznato, deda mi pričao o toj seriji da je gledao nekad. Sa' ću ga probudim.