Prijava

e kad smo kod kesica nznm jeste gledali kad je vodio na tadasnjem foxu jos fajront republika pa kad su mu dolazili fazon izgubio se na prvoj etapi interviewa hahha

Drage i dragi naši, ljubim vam muda! Kako se u nezavisnom dnevniku Vijesti i nedjeljniku Monitor u posljednjih par dana naše ime ( mislim na TBOK ) razvlači i mrcvari u kontekstu prevare vijeka koju je otkrio novinar Nikolić, a potvrdio pisac Radosavović, shvatajući da su demantovanja po novinama goli kurac, ovim putem želimo da vam javimo da od ministarstva kulture , na čijem konkursu smo dobili 20.000 eura za snimanje našeg prvog igranog filma, još uvijek nismo dobili niti jedan cent. Dakle, novinar istraživač nije dobro istražio ali to mnozini nije predstavljalo smetnju da se na portalima i štampanim medijima naše ime dovodi u kontekst koji nije lijep, no je nelijep . Na stranu to se film ne može snimiti sa 20.000 , 40.000 eura , pa ni sa mnogo više novca – u stvari može , ali ne onako kako bi trebalo - i što izrada filma koji ćemo , ako nas ne pohapse po prijavi novinara i pisaca što otkrivaju krađe, početi da snimamo u julu 2016. ima projektovani budžet od oko 300.000 eura, to istraživače i pisce nije, i ne treba da interesuje. Dakle, molimo istraživače i pisce da ime organizacije TBOK ne dovode u vezu sa nezakonitim radnjama a da prije toga dobro ne provjere postoji li ikakav osnov za to. Pošto su to uradili jednom, nevine nas mažući govnima, vjerujemo da sad imamo pravo da nešto pronevjerimo ili ukrademo a da nas oni ne prošpijaju javnosti ili našoj dragoj policiji, da bi rezultat bio jedan – jedan. Dakle, boli nas kurac za sve, ali nije lijepo. Nije lijepo, no je nelijepo.

hahaha, da imam para ko sto nemam sve bi im finansirao leba mi

e kad smo kod kesica nznm jeste gledali kad je vodio na tadasnjem foxu jos fajront republika pa kad su mu dolazili fazon izgubio se na prvoj etapi interviewa hahha

hahah pa zato sto hoce da bude glavni skecher u prostoriji,a pored ovih premajstora nije uspeo da se istakne,pa se pitao dal je bolje da cuti ili da baci neki skech koji nece biti ni priblizno dobar kao njihovo objasnjavanje,to mu se videlo i na faci

gledao sam nekoliko epizoda kesica,zna da se snalazi,ali sa buksovcima i bedkopijevcima usere se hahah odmah na pocetku vidi da nece moci da uprati,na faci mu vidis nervozu zbog toga jer kapira da nema resenja,hahahh koji kanal

Ma daj bre koen puši kitu lagano, skeč sa zubom najspontaniji skeč ikad

Interesuje me kakvo misljenje srbijanci imaju o grupi Perper (popaj je gitarista i tekstopisac, a brat mu je frontmen i pjevac), tj jesu li uopste culi za grupu?

Vidim da ih dosta ljudi van CG ne kapira, ali su bogovi.

purasevic je heavy smarac

Gajo kao Zdravko Čolić. On nije samo pjevač, on je svešteno lice i penzionisani vojni general. Takođe je i veliki putnik, padobranac, špijun, kontrašpijun, inovator. Genijalno, genijalno: https://www.youtube.com/watch?v=YdHYvo25VqA

snima se film slucajevi pravde, trazili su statiste, hteo sam da se iscimam do pg svega mi

Kišprdilov > Marinko Magla > Državni posao > D buks of knjige

Нино, Нино, пише се Нуно али изговара се Нино. Нуно. Да.