Prijava

pa ono ovaj tip humora mi je kao monti pajton samo sto su mi oni smesni 15% a niko od tih navedenih mi nije smesan

improvizacija skoro pa 90% vremena.
lucidni su jebiga pa je to tesko za svariti svima.

Gajo je na primer teska psihodelija.

zapata
Meni neke stvari buksovaca su negledljive

neki izgleda imaju problem sa tim. u redu ja da neko ne pravi dobre fore 10/10. svi imaju fillere kojim god vidom umjetnosti se bavili

Meni je smesan janko jutjuber religiozno ga pratim... uopste osudjivati ljude jer eto ne vole nesto sto je nekad neka debilcina okarakterisala kao kultno je dno.

Na više mesta si pomenuo da ti je Janko jutuber omiljeni lik i uzor.

Što bi tvoji rekli, lik nema kontent niti strategiju, prosta glava koja će brzo nestati sa jutub scene.

Zabrinjavaš me Zapata.

Humor Buksovaca je kao kad bi bilo da su Monti Pajtonovci osnovani devedesetih umjesto 2-3 decenije prije toga.

Tim & Eric su taj tip humora. Imaju i svoju višesezonsku seriju sječeva i par spinoffa koji nisu bolji ali su isto dobri. Nailazili ste sigurno na njihove skečeve u vidu mimova, kao onaj "free real estate" ili "objašnjavanje univerzuma pšššhhh"

https://imdb.com/title/tt1855401/

Ovo je Janko što ga Zapata obožava.

P.s Nisam birao klip, ovo mu je random najnoviji.

https://youtu.be/s_XXtOV-ktg

21 sekundu sam izdrzao

msm i prvi put a i gledajuci ovaj klip isto

Pa meni je smesno to sto ne moze 2 recenice da sastavi

Pa nažalost sam upoznat sa tom jutub scenom, pričao sam. Al onaj Baka prase jedini ima neku viziju i poslovno pristupa u snimanju klipova.

A realno svi su bolji od ovog nepismenog retarda Janka.

Pa da al taj janko se usire od para tako retardiran a ti razvoziš ubudjalu patelinu za 70k

odakle ta prica da se jutjuberi seru od para?

Daj brt... proguglaj malo.

to bi bas trebalo vi da uradite.
ima tu para, al ne bas useravanje

tako brate sto taj isti baka prase dobije 3k evra za pojavljivanje na 10 min bilo gde

Kako se zove onaj cigan jutjuber što ga Pujo pljuvao stalno haha